Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    ehh tegnap mi volt? KV-5-el top voltam, nem is annyira számít melyik pálya, de megint sok volt a barom. kilőttem vagy 4 tankot, lement a hp-m 150-re, bújok és figyelek, erre írja a full hp-s IS hogy KV-5 go :W írom neki hogy te barom nekem 1 lövés és kampó, mennyé te a full hp-dal, akkor még talán nyerhetünk is. volt vele szembe 2db t7-es TD. írta is. mondom tudom, de ha én megyek végem, ha te mész nyerhetünk, te spottolod őket én meg kilövöm őket. meg volt még egy hellcat is nálunk, az is bújt, meg nem mozdult volna, ja ő is full HP. előre megy az IS, kilövi a 2 TD az IS-ünket, én az egyik TD-t kilövöm, de a másik TD kilő. 1 TD-jük maradt, azt is levettem 100HP-ra, mondom a hellcatnek induljon és szedje ki végre ne ácsorogjon. erre elindul és kiszedi, 1 lövés kellett csak neki, hála hathatós munkámnak, győzelem :C de ennyit még nem írtam meccsen, de bevált a taktikom. az IS panaszkodott hogy kilőtték, de ez van, megnyerte nekünk a meccset, ez a dolga. napi 1x ezt eljátszom, mondom a taktikot, ha hallgatnak rám akkor általában győzelem, csak az a baj nem mindig hallgatnak rám.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák