Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz emre #42233 üzenetére

    Meg fogod banni, de ne legyen igazam.Nekem az osszes tank kozul ami a kezem kozott megfordult (a Hetzer,Stug,Jpz4-re mar nem emlekszem tul jol, de akkor meg nem is tudtam feleannyira sem jatszani mint most) ez nem jon be igazan.Igaz csak 92% a legenyseg, semmi felszereles nincs rajta, meg a legjobb motor sincs kifejlesztve, es nem is fogom mert azt majd kapom az alap T44-el (meg kb 60 ezer tp kell a T44-hez).
    Szoval eleg rosszul jatszom vele, annak ellenere hogy ugy emlekszem 50% a nyeresi aranyom vele, de tegnapi 5 vesztes csata utan biztos esett.Ugy tekintek ra, mint egy jobb T-34/85-re, de mivel magasabb csatakba tesz be vele, egyszeruen nincs eselyem.
    Vagy tul eros ellenfellel kerulok vele szembe, vagy pedig a csapat benasaga miatt megyek olyan helyre amit vedeni kellene, ott viszont tobb erosebb ellenfel jon, igy hamar kihalok :)

    Tobb erv is szol a KV13 mellett, elmondom : gyors, kicsi (pl tegnapelott bokorban megbujva periszkoppal felszerelve kiszurtam vagy 4 tankot, akiket megsorozott a tuzersegunk), jol lehet vele manoverezni foleg ha van sebesseghatarolo kikapcsolo kutyud, meg eros a pancelja, pattogos.A legfobb erv, azonban a creditszorzoja : igaz nincs feltuntetve, de en kb 0,9 vagy 1x-es szorzora tippelek, mert jol adja a penzt atlag csataban is.A T43-e viszont ki van irva = 0,7. Szoval ha jo kort mesz is, kevesebbet hoz a konyhara.

Aktív témák