Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    E50-el valami iszonyat retardált csapatokba dobál engem is a játék...
    Mondjuk nem bosszantom magam, mert ettől függetlenül lehet jókat menni vele(csak a győzelmi ráta csökken).
    Tegnap szokás szerint agyalágyult csapat mellett összejött a top gun vele Mountain Pass-on. Kilőve: panther, löwe, E50, is-4, is-7, E100. Ezek közül az E100 volt már csak 18%-on, a két is 50-60%-on volt pl.
    Objekt212 lőtt ki bug miatt 180Hp-ról a végén aki az E100 mögött jött. Az 1-es bázisnál fent voltam a nagyon meredek kilátóban, az E100-at már onnan szedtem ki amikor bejött a kezdőkörünkbe. Le akartam robogni 60-al hogy megadjam a kegyelemdöfést az arty-nak is, erre a leejtő alján beakadt a tank mintha nekimentem volna a peremnek, sziklafalnak... :DDD Így már persze csak eltalált... Azért igen élvezetes kör volt. Vesztettük a csatát, mert az Objekten kívül volt még egy E75-ük, nekünk meg rajtam kívül már csak egy tigrisünk(bár ez már jó ideje így volt...). 1k XP-t és 55k ezüstöt azért adott a játék. :)

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Aktív témák