Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    Na teszteltünk E-100-at meg Is-7-et is. A távolság 100 méter volt.

    E-100 vs. E75 (128mm L/55) (E75 lőtte az E-100-ast)

    A tornyot egyszer sem lőtte át kb. 7-8 lövésből.
    45 fokban beforgattam, ekkor az alját már nem vitte át a 128-as, az odalát viszont már igen.

    E-100 vs. Is-3 (Bl-9)

    10-ből 2-szer átlőtte a tornyot...a random ugye. Az alját elég volt kb. 25-30 fokban forgatni, és ekkor még az oldalát sem lőtte át a Bl-9. (vagyis átlőtte, de nem sebzett)

    E-100 vs. Is-7 (E-100 lőtte az Is-7-est)

    Az IS-7 alját átlőtte mindig, HA eltaláltam. És 10-ből kb. 6-7-szer sikerült eltalálni ilyen kis távolságon)

    A vezető nyílásánál is átlőttem, de nem sebzett semmit és nem lett tőle kritikus találata sem, egyszerűen csak benyelte az összes sebzést valami. (nem a személyzet, mert nem halt meg senki)

    Tornyát nem tudtam átlőni, se a frontpáncélt.

    Egy szerencsés találat megrongálta a tornyot, pont ott találtam el ahol a torony csatlakozik a testhez, de ezt a részt nem lehet eltalálni amúgy, mert nagyon kicsi.

    Object 704 vs. E-100

    A BL-10 mindenhol átlőtte, akárhogy forgattuk a tornyot, bár 2 lövés nem ment át, de olyan 75-80%-os eséllyel átlőtte a beforgatott tornyot is szemből.

    E-100 vs. Is-4 (S-70)

    Az S-70 85-90%-ban átvitte a tornyot ami nem volt beforgatva, sebezte a távolságmérőnél is, meg néha a lövegpajzson keresztül is, de sokszor a lövegpajzs elnyelte a sebzést, úgy hogy az ágyú sem sérült.

    Beforgatott (25 fok körül) E-100 toronnyal már nem boldogult, egy lőtte át a kb. 10 lövésből.

    Virkir majd felrakja a visszajátszásokat is.

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák