Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz brd #6578 üzenetére

    Uhh, sajnos már megtörtént a telepítés, amikor láttam a hsz-edet...De köszi a választ! :R :R Még nem próbáltam ki a dolgot, hogy vajon összeakad-e, de sajnos végül Masterre raktam a vinyót, amire a 98-at telepítettem, és az XP is ott volt telepítve...Hát, most meglátjuk, mit szól hozzá... :B Mindenesetre nem egyszerű a dolog, az biztos...

    Vki erre a kérdésre: Az automatikus lejátszási listába berakandó programra vonatkozóan nem találtam google-ban sem beírható argumentumokat (Args). Itt a kép róla. Mit lehet írni az "Args" sorba, hogy ne legyen gond? :F Már megpróbáltam üresen is hagyni, meg a "%L" paranccsal is, de egyikkel se működött rendesen a progi.

    Más: hogyan lehetne megoldani azt, hogy az USB-s eszközök biztonságos eltávolításánál a tálcán látható ikonra való rákattogás után ne jelenjen meg egy újabb ablak, ahol a "Leállítás" gomb megnyomása után még egy megerősítést kérjen erre vonatkozóan? És miért van az, hogy két gépen telepítettem az XP-t (ugyanazt: Prof.), és mindkettőn másképp volt, az egyiken kellett külön leállítgatni, a másikon meg elég volt csak a tálcán lévő ikonra kétszer rákattintani? :F

    Előre is köszi a segítséget! :R :R :R

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák