Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz abdulka1 #73629 üzenetére

    Köszönöm a támogatásod :R Szerk: és mindenkiét aki hozzászólt a szerencsétlen problémámhoz.

    Nos itt tartunk: [link] ami fontos a villanás pillanatában NEM villan a szobai lámpám, és csekkolva is lett a hálózat kis megszakító, kötések, sorkapcsolók MINDEN! Tehát nem az esetleges áramingadozás, vagy a hálózatom a ludas.

    Mindent ellenőriztem. Villanyszerelőt hívtam aki ellenőrizte a hálózatomat, kötéseket. Zsír új connectorok, kapcsolók. Zsír új profi belkin túlfeszvédős elosztóra van bekötve a gép is tévém is minden. (Nem függ össze a problémával ezek már korábban is meg lettek véve, amikor még nem volt baj). A kártya hibátlan, gép hibátlan.
    Legutóbb kompresszoros levegővel is teljesen kitakarítva a gép.

    Igazából se dolgozni semmit nem tudok. Kb most ott tartok, hogy a pincében előkeresem a nagykalapácsot.

    (Legutolsó Win10 update óta jött elő ez a probléma) előtte jó ideig semmi gond nem volt. Visszatérő hiba, jó pár korábbi frissítéssel ezelőtt volt ilyen. Akkor monitor hibára gyanakodtam, gyártóval, szervizzel mindenkivel egyeztettem időpontokat míg végül az azt követő Win10 update után huss a probléma volt nincs. Valaki mondjon valamit mert megőrülök.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák