Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szirtimorc #140653 üzenetére

    Tudom, a régi gép is cicergett vagy inkább sípolt. De az legalább nem vitte ki a hangfalra.

    Az új kiviszi. A testelési gondot részleteznéd mivel oldom meg? Feltéve ha az a baja. A szaki azt mondta hogy a ház kvázi egy darab vas, így kizárt hogy azzal valami probléma lenne. Mondjuk nem értem az összefüggést, de ha egyszer mondta...

    A másik bár biztos írtam, hogy üresben van úgy hogy meg is szűnik. Böngészőablakot elkezdem húzkodni, vagy az oldalt gördíteni és akkor felerősödik "egységesebbé" válik. Másolásnál még intenzívebben. Játékban ehhez bejön a vga coil is.

    A hangkártyát úgy zárhatom ki ha ismét beteszem a régit, remélve hogy azzal megjavul, vagy egyáltalán semmilyen hangkártya nincs a gépben, csak az alaplapi. De nem fűzök ehhez nagy reményt mert az előbb amikor csak átdugtam alaplapira akkor is csinálja, kisebb mértékben, de csinálja.

    Még egyszer hangsúlyozom, nem azzal van a problémám hogy cicereg, hanem azzal, hogy kiteszi a hangfalra.

    A jövőben tervezek egy videót és majd bemutatom itt is. De nem viszem túlzásba ezt a hebrákolást most, mert közel van az a pont hogy kibaszom az emeletről és veszek másikat. Csak módjával szabad felidegesítenem magam ezzel ;]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák