Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Sziasztok.

    Újratelepítés után valahogy nem az igazi a Win 10 bejelentkezés.
    Eddig így működött: indítást követően megjelent a bejelentkezési háttér, nyomtam egy entert, beütöttem a jelszavam, még egy entert és már bent is voltam.
    Most így működik: indítást követően nyomok egy entert, utána egérrel (amit korábban meg se kellett mozdítsak) rá kell kattintsak egy apró "Bejelentkezés" feliratra, utána kék háttérrel "Kis türelem..." feliratot kell kivárjak, majd egy fehér ablakban szintén egérrel a jelszó mezőjébe kell kattintsak és akkor ott végre megadhatom a jelszavam, de entert követően még előjön egy ilyen, hogy állítsak be PIN kódot, amit persze nem akarok, így legfeljebb bezárni tudom ezt az ablakot (egérrel), ami után nagy sokára végül bejelentkezik. Ja és kihagytam, hogy most már mindehhez internet is kell.

    Mondanom sem kell, sokkal macerásabb így. Hogy tudnám visszaállítani a régit? :F Nem akarok PIN kódot, és teljesen jól megvagyok a jelszó beírással is, csak legyen minden a régi, gyors, egyszerű.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák