Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prozodus

    őstag

    válasz brd #48944 üzenetére

    Amit leírtál, annak nem sok köze van ahhoz, amit leírtam. Nekem a hackelés eszembe se jutott. Lehet, nem véletlenül született a mondás, h mki magából indul ki. Bár abban igazad lehet, h egy értelmes hackerrel vszleg gyorsabban előbbrejutnék, mint a skype egyre puhapöcsebb idióta supportjával, ami tele van pl. nem létező oldalakra mutató linkekkel.
    Mindössze a skype-omat szeretném újra használni tudni. A jelszóra emlékszem ugyan, de sokra nem megyek vele, mert nem fogadja el. A múltkor is ezt csinálta, csak akkor közölte, h csináljak neki újat, mert nem tetszik neki a régi. Naja, v 10 évig jó volt? De mosst nem üzen smit, csak szimplán nem enged be. Pontosan uúgy, mint a múltkor: egyik újraindjtás után nem volt hajlandó többet belépni. Most is uennél a gépnél ülök. Nem telepÍtettem smit újra rajta, kivételesen még hely is több giga van rajta, az se lehetett a baja, de 3 napja mégsincs jelszó, nem jelentkezik be automatikusan. Csak nyavalyoh, h nem tudta azonosítani az információkat. A gugli tele van ilyenekkel, de megoldás nincs máshol sem. Ha lett volna, nem kell itt kérdeznem. Egyetlen haszna volt a guglizásnak, h a w7 skype-config-fájljában benne voltak a partnerek, és a nevek.
    De közben egyre idiótább dolgokat csinál a skype: most már a másik fiókba se hajlandó belépni automatikusan, pedig ott is be van neki pipálva, h megtegye. Ez 3 nappal ezelőtt történt, azóta a másik oldalon pánik van. Én a skype-tól most már szabadulnék, ha lenne vmi értelmes alternatíva, amit az öregek is tudnak használni, meg a bnő is a mobiljával.
    De az emailcímmel sem hajlandó smit kezdeni, közli, h nem ismeri. Pedig a múltkor még ismerte, pár hónapja volt, h az előző ilyet eljátszotta. Az email azóta sem változott, mai napig használom. Uakkor a másik emailcímet meg ismeri, holott megváltoztattam később; amivel egy barátomnak csináltam skype-ot, aki nem ért ilyenekhez, de legalább a zöld gombot felismeri. És szólt a nyáron, h nem tud belépni, és akkor nem ismerte a skype az emailemet, most meg igen, és akkor új fiókot kellett neki csinálnom. Szóval igen érdekes... Lehet, h párhónap múlva, majd ez az email is megjelenik újra elérhetőnek???

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Új hozzászólás Aktív témák