Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #13158 üzenetére

    Háát... ennyit nem szeretnék vele foglalkozni, ha nem muszáj, mert elég mostoha sorsúak a gépek ott (néha tikkel a szemem, amikor 256 MB rammal hajtanak egy SP3 XP-t, a gépben belül több a por mint az áramkör, a lány laposa meg egész héten konnektoron lóg otthon sleepben, amíg ő a koliban van, amikor meg otthon van, akkor persze gombócartúr üzemmódban takarja a szellőzőnyílást árgh...) és a végén úgy is én lennék a bűnös, mert elszúrtam. Meglátjuk, megyek a milyen notebook topicba. Neked és woland_y2k-nak nagyon köszönöm!

    Még egy kérdés:

    A 64 bites rendszerekben nem vagyok otthon. Ezek a 32 bites rendszerekre írt programokkal mennyire kompatibilisek? Gondoljunk itt nagyon ergya, az államigazgatásban megírt programokra is. Ezeket egy 64 bites rendszer csont nélkül kezeli, vagy lehet kompatibilitási gond?

    Ez engem is érdekel a saját gépem esetében, mert váltani kéne 64 bitre, de kérdés, hogy minden szoftverem futna-e a 64 bites rendszeren? Nem tiszta nekem, hogy mennyire "visszafelé kompatibilis" a 32 bit. Ha van erről valami felvilágosító anyag hülyéknek, egységsugarú nyelven, azt is szívesen olvasnám. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák