Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Hmmm viszont most találtam is egy pár megás, facsipeszt.....

    Ez gyakorlatilag rábökök, és már ott is a 2 ikon... jó pár mp-el gyorsabb így... ha nem képzelődöm akkor talán a navi is...

    Azért rajta hagyom a hojost is...mert ahhoz már jól hozzá szoktam.... meg mivan ha kell valami a rengeteg "jóból" ami benne van...

    Akit érdekel itt elérheti....

    Az működése ugyanaz...

    Ha valakit zavar vagy bántónak érzi, vagy warez ( :U ), akkor szóljon a megfelelő moderátornak, köszönöm...

    SI felület - Mobilenavigator mappa

    Indítás :
    -Felmásolod a ResidentFlash-be a Mobilenavigator mappát, majd a mobilenavigator.exe-t kitallózod a navigációs beállításoknál. GPS gombra fog indulni.
    -Az első indításnál miután a navi ikonokra böktél, a felugró ablakban a navigációs programok elérési útját be kell állítani.
    Ha később meg szeretnéd változtatni a navi elérési utakat, akkor TotalCommanderben megkeresed a Mobilenavigator/Script/Navi mappában a torles.exe-t és futtatod.
    vagy Mobilenavigator / menu.exe
    Utána ismét be lehet álítani az új navi elérési utakat.
    -Bal alsó ikonnal alvó módba megy a készülék, a jobb alsó ikonnal pedig visszalépsz a gyári menübe.
    -Total Commandernél választhatsz, hogy billentyűzettel, vagy anélkül indítod a TC-t.

    Ha hátteret akarsz cserélni, akkor a background.bmp-t átnevezed valamire és a !background.bmp elől kiveszed a felkiáltójelet.

    [ Szerkesztve ]

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák