Új hozzászólás Aktív témák

  • Sek300i

    csendes tag

    válasz Beleczkil #3596 üzenetére

    Bízom abban, hogy Bog jól prognosztizálja, ha a "kicsik" megerősödnek komoly gondjai lesznek az NNG-nek.
    Úgy legyen!!!Hajrá Sygic!Hajrá TA!
    Mert jól tudni aminek/akinek nincs konkurenciája az megengedheti a szabadáras vagy netán a korlátozott forgalmazást!"Kereskedőként én is nagyon jól tudom"
    Nincs viszonyítási/választási alapja az embernek.Ez van!Kell vagy nem!?
    Ha a másik szoftver gyártó is ilyen sikertörténetet ír le mint a NNG, NA akkor lesznek elérhető és megfizethető árak náluk is(Remélhetőleg) és ahogy Bog írja lehet akkor már későn...
    És ne mondja,hogy a Mo. piac nem érdemli meg,hogy árulja a PNA-s verziót!MEGFIZETHETŐ áron!
    De ebbe a régióba nem csak mi vagyunk mi van a Kelettel,Nyugattal?Ott is vannak PNA-k!!?Vagy nem?
    Had válasszak én milyen a vas és milyen a szoftver!
    Mi is forgalmazuk olyan készüléket(PNA) feltelepített jogtiszta rigóval,de a készülék(igo8-al majd később már az új modellek amigoval kerültek forgalomba.Gondolom sejtjük melyik az)Ezeket is áruljuk a kollégákkal az üzletbe de 10-ből 6X a készülék elenyésző esetben az Amigo miatt hozták vissza!Ha nem kapcsoltad be 1 napig már ne is próbáld mert addigra lemerül a bölcsője és a tapadókorongja 3 hónap után eltört,letört stb...Wayteq-et nem hoztak vissza 1-et se!!!

    Ui: A félreértés elkerülése végett!Nem fikázok...qrva jó progit hoztak össze! :C
    De ezzel a nagy mellényel sokáig nem húzza és még bevételt is veszt... :(

    Tenkjú Bog a cikket!

Új hozzászólás Aktív témák