Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTomi1

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tud vki olyan megbizhato szervert,ahol van Min! 1-2hèt probaido?
    Minimum kell ennyi,mert mar tobb nagyon jo szervernek mondottat bereltem es kivetel nelkul mind szar volt! Eloszor ment felfele 20mb-ekkel,majd hirtelen visszazuhant 10kb-re. (igazi lehuzas!)
    Voltam mar a warpseednel -ok is szarok,ezt sajat magukrol irtak...- voltam mar a boxerseednel -elso 2-3honapban a legjobb volt! utana 2 fillert nem ert!- voltam mar a seedeleknel -egy az egyben boxerseed!- +targyaltam meg 2-3 szerveressel,de mar ott megdolt a dolog..
    Szoval olyan kellene,ahol szinte eloszor hasznalom szervert es utana fizetek.
    200gb kellene korlatlan slottal es 15-25mb garantalt sebesseg.
    Ha tud vki ilyet,irjon ram.
    Nekem tenyleg hosszutavon kell.
    ((azert azt le kell irnom,hogy a warp-,boxerseed es seedelekben volt annyi ver,hogy Visszaadtak a penzt! Mondjuk ez volt a minimum..))

  • KTomi1

    csendes tag

    válasz #32682496 #1620 üzenetére

    Ha tudnam,hogy hogyan kell berakni egy gepet egy szerverterembe,mar megcsinaltam volna. De sajnos gozom sincs.
    Esetleg ha tudnal segiteni azt megkoszonnem!
    Ha nem lesz senki,aki igy kiadna szervert (1-2het probaido) akkor sem esek ketsegbe. Mindenhol jo aranyom van.
    Headhunter:
    a seedeleknel ugyanaz a problemam volt,mint a boxernel a vegen.Sebesseg -egy-ket kb!+winchester gondok..-.
    A sebesseg nekem nem "e-peniszre" kell.Nem kocka vagyok,aki ejjel-nappal a gepet bassza. Szimplan feltoltesnek. A boxernel elso idoben ennyi volt az atlag. Csakhat aztan az utobbi idoben nagyon gaz lett.Es ezt nem csak en mondom...
    Az 5szamjegy nekem masodlagos dolog -pedig nem vagyok teljesen tele loveval.Vannak tolem gazdagabbak-,nekem a legfontosabb a megbizhatosag lenne,de ugy latom ez a mai vilagban sehol nincs. Mki Csak a penzre megy..a hirnev senkit nem erdekel.

    Esetleg hallottatok mar a rapidpeer.com-rol? Mennyire megbizhato?

  • KTomi1

    csendes tag

    válasz Mr.Skynet #1631 üzenetére

    Ezt a tracker kijatszast meg soha nem hallottam. Aki letolt annak nem is lehet olyan szar.. Viszont aki seedeli neki. ? Annak sem szamolja a feltoltest,ugye?Csak megy a sebesseg,feltoltott mennyiseg meg sehova.
    Ez lenne az arnyekleecherseg? Ha igen,nem kis bukta lehet belole,mert mar amikor letoltod a torrentfajlt akkor a te sajat passkey-eddel es a te Sajat ip cimeddel! toltod le.Onnan viszont bizony siman lenyomoznak. Nezz meg egy "csalok bejelentese" topicot szinte barmelyik torrent oldalon.Ezzekkel van tele. Vki csinal egy screenshotot es onnan szepen utanad nyomoznak. Mert bizony Megjegyzi a torrent oldal az ip-t,barki barmit is mond! Ez mar bizonyitott...
    Es annyit meg nem er egyetlen torrent sem,hogy igy szedd le.Egy komolyabb oldalrol biztos repitenek. (persze csak ha fix ip-d van)
    Az meg ha vkinek nem valtozik az aranya,nem rogton azt jelenti,hogy ezt csinalja.Vagy masik oldalrol tolt vagy nem tolt semmit sehonnan. (ezt magamrol tudom)
    Nem azert fizettem honapokig szervert,hogy utana meg "csalnom" is kelljen..
    De ha leirtad,biztos van aki igy csinalja.

  • KTomi1

    csendes tag

    válasz Kekmen #1640 üzenetére

    Akkor meg a seedelonek rizikos ez nem?
    Van mondjuk 2seeder es 3leecher. A 3 leecher tölt lefele mondjuk 500kb/s-mal,viszont becsatlakozik egy arnyekleecher aki huzza lefele a dolgot 2mb/s-mal. A seedelok latjak,hogy 2.5mb/s-mal megy a dolog viszont az oldal csak a valos leechereket latja.Arrajar egy spicli es a normalisan seedelok mar repulnek is,mondvan,hogy csalnak. 500-zal toltenek toluk,ok meg 2.5megaval nyomjak.
    Vagy azert ezt vhogyan kitudjak nyomozni,hogy igazabol mi is a helyzet?

Új hozzászólás Aktív témák