Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz -=RelakS=- #11792 üzenetére

    Azokat veszem alapul akik ideírnak, itt a megoldás és kész.

    Ha anyukád felhív akkor segítesz neki, gondolom én. Engem tök felesleges győzködni. :)Soha nem háborgok egy dolgon hanem azonnal amegoldáson dolgozom, ennyi, én ilyen vagyok. Felőlem írkáljanak azok akiknek ez örömet szolgál, de én inkább élvezem az életet hiszen nem olyan hosszú.
    Na részemről ennyi a téma.

    (#11794) fotosjani
    Ne mással takarózz, szerintem. Ha pl. a Béla bácsinak nincs nete akkor nem látja a facebook-ot, akkor mi értelme van, hogy odaírják? Semmi.

    Nekem nincs facebook profilom és nem is lesz, én sem tudom, hogy mi folyik ott, hiába írja ki, hogy mi a szitu.

    Törvényileg szabályozni kéne, hogy szolgáltatás kiesés esetén időarányosan kompenzálni kell az ügyfelet és akkor kész, ennyi, minden tiszta és világos.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • BeLucZ

    addikt

    válasz -=RelakS=- #11792 üzenetére

    rohadtul igazad van, egység sugarú usernek fingja nincs arról mi a DNS, sőt valószínűleg router admin felületet nem látott még életében :D nem ebből kell kiindulni, az egyszerű felhasználókra kell első sorban gondolni mert nem a geekek teszik ki az előfizetők zömét, meg hát na, itt az elvvel van baj, a stabil dns szolgáltatás is része az egésznek, az ember elvárja hogy működjön mert fizet érte, ne kelljen már alternatív megoldásokat keresni, mert ez így izom gáz, az utóbbi időszakban rendszeresen előfordult ez, régen is volt 1-2 üzemszünet néha de nem volt hosszabb gond

Új hozzászólás Aktív témák