Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz hcl #4895 üzenetére

    Így utólag ki se próbáltam a 32 bitest. Mindössze abból kiindulva, hogy a core2duo gépemen mennyivel gyorsabb volt a 64-bites.
    Audio CD, meg PSX játék, ezeket nehéz jól megírni bizonyos helyzetekben. Különben nem eszi meg a lejátszó. Ráadásul a DVD író is kevés neki, hiába az XP meg a clonecd/CDRWin. Arra van tartva egy külön LG CD író. Ennek a korszaknak persze leáldozott. Már nálunk is ritka, de azért kell.
    Másik gépen hasonló HW-vel(Riva TNT2 helyett MX440) jobban ment a telepített XP mint a Lubuntu, legalábbis helyenként. A webböngészés szebben ment linuxon, de ez betudható annak, hogy akkor volt a válságos időszaka a firefoxnak, 8-12 körül nagyon rossz volt. Meg Ubuntun nem volt flash. Viszont az is igaz hogy az ubuntu sose akadályozott random telepítéssel meg mivel nem kellett írtó... Szal mindegy, jobb lett volna tény, csak se játék, se hozzáértés. Kérték az uninstallálását.
    Szerintem az XP jobb supporttal bír mint egy 9.04, vagy 10.04. Az újakkal meg sokszor gond van. 1GHz felett 1GB RAM-nál nálam nem kérdés az XP. Nagyon kevesen tudnak megbarátkozni a linuxszal, se kedv, se idő, se idegzet. Meg ha apám nem tőlem kér segítséget, 100% hogy windowsos megoldást kapna. Szóval nem tudtam otthon megoldani, inkább kilőttem mindent ami fölös, és tiszta, eredeti forrásból építkeztem, nem moddolt warez barmolásból (a daytona2008 herélés után éppen még elment).
    Meg aztán linuxon gyakorta előkerül a terminál is, windowson a console kevesebbet van nyitva... (nem nekem gond ez se, sokan a puszta látványától félnek, nem mernek beleírni se)

Új hozzászólás Aktív témák