Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz suste #65603 üzenetére

    milyen eredmény?

    a sebesség az ftp másolásnál, de akkor ezt el kel fogadni ,hogy ilyen hisz mindenkinek ilyen :W

    én basic mentést írtam, hogy több funkciód legyen (webcommander, runcommand, stbstb...)

    erről van szó?
    basic-2017-02-01.tar.gz akkor valamit félrenéztem

    De azért érdekes hogy a Tp-Link úgy gondolja elad egy USB HDD fogadásra képes routert, hogy húúú ez csodálatos médiaszerverré változik az otthonodban, ja csak éppen 20 évvel ezelőtti sebességgel lehet használni.
    Erről nem ti tehettek félre ne értsétek, csak ez így átverés

    szóval ezt, hogy gondolják csigatempóban felmásolom a gépemről a filmet a hálózati HDD-re ,hogy utána a tv-n megnézhessem? hozzádugom a géphez a HDD rámásolom 600MB/s-el majd hozzádugom TV-hez a HDD-t és megnézem

    elolvasod a readme-t, amit már többször megtettél elvileg:) [link]
    kell lennie SMBmnt megosztásnak is, ha a /mnt -be van csatolva a meghajtód

    Windows intézőben:
    -a címsorban az "Ez a a gép" helyett beírjuk router címét így: "\\192.168.1.1", majd enter megnyomása után megjelennek a megosztott mappák.
    -a mappákon jobb gombos menüvel felcsatoljuk a kiválasztott mappát hálózati meghajtónak.

    TotalCommanderben: a Hálózat/hálózati kapcsolat -nál felcsatolhatjuk a windows-ba, mint külső meghajtót:
    -Meghajtó betüjelet kiválasztjuk amit szeretnénk.
    -Mappa: "\\192.168.1.1\XXX" (A per jel= "\", és nem= "/"!!!).
    -XXX = Luci/Szolgáltatások/Hálózati megosztások/Megosztott könyvtárak/"Név" alatt ami van. (TplinkSMB, share, stb)

    igen a leírás szerint csatlakoztattam a meghajtót és írtam a #65595 hogy Total Commander látja felcsatlakozik a hálózati meghajtóként, de nem tudok bele másolni, jogosultság kellene neki :F Win Intéző ugyan ez a helyzet értelemszerűen, ott viszont az a furcsa a kis ablak nyílik és azt mondja 2,xMB a hely :Y
    szóval valami ott nem kerek. Nem ott van az SMBmnt mappa ahol lennie kel?

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák