Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    Na, a kapott tanácsoknak megfelelően megnéztem a suste-t, de az kő betegnek tűnik (értsd nagyon nem átlag usernek való).
    Így maradt az egyetlen értelmes alternatíva a SuperWRT, amit fel is raktam a routerre.

    Hááát, ezt se merném jó szívvel ajánlani senkinek, már feltéve ha valaki arra élvez, hogy kismillió lényegtelen bizbaszt tud ba*****ni egy őskori (értsd Luci vagy mi) felületen.
    Már csak az az egy dolog éltet, hogy ha megtalálom benne, hol lehet a DHCP-n belül ugyanazokat az IP-ket beállítani az egyes kliensekhez, majd az őskáoszban véletlenül megtalálon a port forward-ra vonatkozó részeket, és valami csoda folytán sikerülne beállítanom a port forwardokat, akkor megérte az egész hercehurca.

    De per pillanat erre akkora esélyt látok, mintha tűt keresnék a szénakazalban. Aki jót akar magának, az maradjon távol ezektől a borzalmas fw-któl (valamelyik régi routeremen volt dd-wrt-m, az valahogy sokkal kiforrottabbnak, használhatóbbnak tűnt, mint ez az openwrt-s szörnyedelem).

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák