Új hozzászólás Aktív témák

  • 7ER

    aktív tag

    válasz vargalex #16114 üzenetére

    Itt az ellenállás csak lapozni és olvasni kell: [link]

    To get the serial connection work reliably, you have to connect a 10k pullup resistor between the TX and the 3.3V pin. This is because the TX pin is connected to a voltage divider (2x5.6k) and a capacitor is put between the real pin and the TX connector.

    Hoppá. Na szóval ilyen a te alaposságod és okoskodásod. Legyen ez bizonyosság a többi haszontalan szőrszál hasogatásodra is.
    Egyébként én kimondottan a NOKIA 7210-es DUKU-5 soros adapterről írtam, ez pedig kizárólag a leírtak szerint működik és az MR3420 routernek 3 fajta hardver változata van: v1.0 , v1.1 , v1.2
    Te melyik változatot keltetted életre?
    Hol található erről a részletes magyar leírásod, hol tetted közzé? -A rossz indulatú kritikáidban?
    Szerintem egy technikai oldalnak a másoknak nyújtott segítségről, leírásról kell szólnia és nem a "szakmai" féltékenységről ami általában pénz keresést fed el.

    Ha nem vetted észre én eddig (is) a PUTTY kezeléséről írtam és egy szót sem szóltam az általad emlegetett TFTP.-ről. Ez nem is kell hozzá mert a PUTTY egyszerűbb a kezdőnek.

    A részletes magyar leírás meg azoknak készült akik nem járatosak az angolban és a router helyreállistásban.
    Lehet, hogy éppen ez a bajod, de nem kell félned mert nem veszi el senki a kenyeredet.
    Ezzel az általad kezdeményezett értelmetlen vitát részemről lezártnak tekintem.

Új hozzászólás Aktív témák