Keresés

Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    Látom áll még a topik.

    A ruterem TL-WR841N és segítségeteket kérném szépen.

    A rutert kivettem dobozából és összekötöttem szolgáltatom modemjével hogy megosszam a netet gépemmel és család tagjaival.

    Bekapcsoltam van net működik rendesen.

    A kérdésem kell e?, valamilyen beállítást csinálnom mert ez az első ruterem és nem tudom.

    Kérném mindenkinek a segítségét és köszönöm a válaszokat is ha kaphatnék.

    Üdvözlettel: István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz draco31 #17 üzenetére

    Köszi a választ.
    A jelszót kell még neki beállítani idáig értem, első csatlakozáskor fogja kérni a jelszót.
    Ez nekem magas labda ,bekapcsoltam már saját vett ruteremet is van net működik rendesen.
    De gépemen nem láttam hogy jelszót kérne, mint mondod.
    Kicsit konkrétabban mondjad légyszives mert ruterhez nem értek ez az első darabom.

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz draco31 #19 üzenetére

    Köszönetem a nagy segítségért, hálásköszönet a legkevesebb amit mondani tudok,

    Tehát a ruterebe beállítom amit mondtál teljesen érthetően mondtad el. :) :C
    Holnap megcsinálom mert most éppen neked írok.
    Kérdeném lenne ez a következő lenne, lehetséges és létezik hogy egy játékot nem-lehet használni??

    Példa képpen leírnám, játék neve=, LeagueofLegends_EUNE_Installer_9_15_2014.exe, ez a játék installere, lényeg feltelepiti a játékot rendesen Magyarul, de beloginolni nen-tudok név és jelszó redbe van.
    A játét szervere kidob hogy gépem vagy nicsoda nem csatlakozik, üzenetnek ennyi a lényege, barátom gépével tudtunk játszani gond hiba nélkül uganazon a kábelen, tehát kábel és ruter jó????
    A gépem hálókártyája integrált és a neve=, Realtek RTL8169/8110 Family Gigabit Ethernet NIC gigabites.
    A főlényeg olvastam hogy a ruternek intelligens tűzfala van, létezik olyan hogy hálókártya nem kompatibilis pont ezzel az egy játékkal vagy a tűzfal blokkolná az adatforgalmat??
    A gépemen xp fut és rendesen teszi a dolgát, tűzfalát kikapcsoltam mert van a ruternek.
    A ruterbe hogyan lehet megnézni hogy tűzfala mit blokkolhat, más erre tippelt ne én hozzá se nyúltam.
    A gyári beállítás okozhat ilyen problámát???

    A kommentem elégé hosszú-lett ezért elnézést kérek előre is.

    köszönöm a választ is előre..

    Üdvözlettel: István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz draco31 #21 üzenetére

    Köszönetem a nagy segítségért, hálásköszönet a legkevesebb amit mondani tudok,

    Mindent értek. :) :R :C
    Az XP tűzfalát bekapcsoltam a kivételeknél hozzá adtam amit kellet.

    A játéknak van fóruma League of Legends, most magyarul és teljesen ingyenes a játék.

    A barátom gépével tudtunk játszani gond hiba nélkül uganazon a kábelen, tehát kábel és ruter jó????

    Rengeteget olvastam a login hibáról, de semmi konkrétum nincsen leírva, összevissza írnak hogy állítsunk DNS- és nem sorolom tovább hogy mit.

    Ítt az űzenet amit a játék oldala elküld, angolom kevés ezért gogle fórditót kellet bevessek.
    Helyenként hagy kívánni valót de legalább olvashto.

    A játék szerver lépés, hogy Chicago, IL, most már teljes. Még mindig a vasalást egy marék routing kérdések több ISP utóhatásaként a lépés. Ha gondjai ping vagy kapcsolati problémák, nézd meg a kapcsolatot változás napló a frissítéseket, hogy melyik internetszolgáltatók A figyelőlistádon, és küldje el info keresztül a log eszköz: http://riot.com/1hbC6hM

    A fórum ezzel kapcsolatos téma,szinte semmit nem érő sajnos.
    kapcsolatot változás napló a frissítéseket, hogy melyik internetszolgáltatók.

    Vicces amit válaszolnak még hogy ki a internetszolgáltatóm és nem tudják nanne-már, madárnak néznek???, de tényleg ennyire az internetszolgáltatómra hivatkoznak nem ők a hibásak 100%-ra tudom mondani, saját tapasztalataim alapján 1- éveben 1x ha van náluk leállás azonnal kijönnek és elhárítják hiba forrását.
    A véleményem szerint korrektektek.

    Üdvözlettel: István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz draco31 #23 üzenetére

    Köszönőn és sem tudok mindig mindenre a választ. :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Aktív témák