Keresés

Aktív témák

  • Scooter

    tag

    Nem tudom kinek van hasonló routere, de az elmúlt 1 hétben azt tapasztalom, hogy állandóan megáll. Wifi jel van, de ha dhcp aktív akkor érvénytelen ip címet ír, és természetesn se hálózat, se internet. Ezek jelenleg a stock firmwarevel a tapasztalatok.
    Eddig volt rajta egy ddwrt, még a tavaly júniusi. Az mondhatni eddig hibamentesen ment, semmi nem volt változtatva rajta. Aztán hirtelen előjött az atheros bug, és a wifi állandóan lehalt. Ekkor a vezetéken csatlakozók rendben tudtak netezni. Ezt sem értem miért most jelent meg. Semmi új eszköz nem lett beüzemelve, ugyanazok vannak használatban.
    Lehet hogy a táp adja meg magát? Vagy van valakinek még ötlete?

    Hétvégén ha lesz időm kipróbálom az openwrt-t is, bár nem tudom fog e javítani a helyzeten.

  • Scooter

    tag

    A fentiek annyival módosultak, hogy openwrtvel rendben van a router. Nem fagyogat, jó a wifi is, DE sajnos két szobában hiába van fullos wifi jel, valami kommunikációs gond van. Néha kap ip címet, néha nem. Van net kicsikét majd megint semmi(windows kicsi sárga háromszöggel jelzi hogy gond van), közben persze a wifi jel fullos.
    Ott ahol a router van abban a szobában, minden rendben. Simán átjön wifin 50/50Mbit.
    Nemigazán értem. Van kábel, úgyhogy addig marad így.

Aktív témák