Új hozzászólás Aktív témák

  • Slystyle

    őstag

    Én is megvettem tegnap, de eddig még csak 1 meccset sikerült mennem. Egész hangulatos, de amit nagyon hiányolok belőle az a rendes bunnyhopping. Warsow-ban is hasonló mozgás volt, tehát ugrás, plusz pici boost, de maradt benne a rendes bunnyhop attól függetlenül. Ebben nem nagyon lehet ilyet, ahogy néztem de majd adok neki még egy próbát.
    A színvilággal egyetértek, számomra is sötét, legalábbis ez a pálya, ami jelenleg elérhető, de a trailer-ben voltak sokkal világosabb/színesebb pályák is, szóval szerintem ezzel nem lesz gond. Remélhetőleg lesznek nyíltabb és nagyobb pályák is, a jelenlegi elég szűkösre sikerült szerintem.
    Ami viszont tetszett, hogy ha most megveszed Early Access-ben, akkor release-nél nem kell fizetni majd. Remélhetőleg lesz mod lehetőség is és akkor szerintem elég jó kis játék lesz, de ha kijön az új UT, akkor biztos ki fog halni.
    Mindenesetre nekem biztos marad a CS, mint állandó játék, ez meg majd marad arra, hogy ha megjön a kedvem egy pörgősebb játékkal játszani.

    @#28: Nem tudom, nekem hiányzik, de gondolom azért, mert anno Q3A-val játszottam sokat és inkább a Quake áll közelebb a szívemhez. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák