Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Zsocy155 #91 üzenetére

    Értem amit mondasz, de nem értek egyet vele. Tereljenek csak a tokenvásárlás felé, ahogy akarnak, bánomisén. Pont ez benne a szép, hogy jó stratégiával lehetsz jobb, mint a fizetős közösség. Így is lehet kupát és béelt nyerni, hogy egy fillért sem fizetsz... fogd fel úgy, mint plusz nehézségi fokozatot. Akinek kell a mankó, van pénze rá, fizessen... nincs ezzel semmi gond.
    Ami meg a 24 tokenes ifit illeti: abszolúte teljesen egyáltalán nem érdekel... azonnal ki kell rúgni a francba. Alsó hangon is össze lehet szedni ennyi tokenből öt jó játékost, akár 18 éveseket, csak ki kell tanulni a módját (mikor és hogyan licitáljunk). Persze, akkor már kell a játékbeli lóvé is... de hát ettől vagyunk menedzserek, hogy megteremtsük az anyagi hátteret, nem:)?
    Ahogy figyelem a top játékosok - hat csillagos és fölötte - már olyan pénzeket kérnek, ami a győzelmi bónuszok kifizetésével egyébként is rendesen megterhelik a kasszát. (Legalább is úgy, hogy minden szezonban eggyel felsőbb osztályba kerülsz, hiszen a stadionépítés ideje, és a szurkolók száma is befolyásolja a bevételt.)

    Egyébként csak és kizárólag magyar játékosaim vannak, ha külföldit veszek, akkor is rászánom az egy tokent, hogy állampolgárságot (és új nevet, mezszámot kapjon).

    Simán el lehet vele játszani tokenek vásárlása nélkül. Sőt... a szezon eleji sérüléshullám miatti gyógyító csomagok, na meg a liga, kupa, és bajnokok ligája miatti folytonos pihenőcsomagok használata miatt még érdekesebb, mert gazdálkodni kell ezekkel is.

    szerk: az angol miatt meg ne parázz.. segítünk ha kell, bár ennyi idő után már pontosan tudod szerintem, hogy mi hol van és mit jelent:)! Grat a tizenhetedik szinthez!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz Zsocy155 #93 üzenetére

    Mi (a haveri kör játszik) úgy tapasztaljuk, hogy a meccsbónusz _nagyon_ sokat jelent. Jóval erősebb csapat ellen idegenben nyertem az utolsó meccset 3-0-ra úgy, hogy az ellenfél menedzsere is jelen volt (szumma +5% labdabirtoklás neki). Durván mínuszos volt ez a meccs így a max. győzelmi bónusszal, de megérte, mert két helyet sikerült előre ugrani, másodikként végeztünk.
    Az egyik komám elfelejtette beállítani szezon elején a meccsbónuszt (maradt az előző szezoné, közepes) és hasonló kaliberű csapattal csak 6. lett az előző 2. helyett.

    Nálam is volt régebben olyan meccs, amikor lőttünk 25-öt kapura, de senki sem találta el. Valahogy mostanában nincs ilyen gond... azt játszatom, aki csinál is valamit, aki semmit nem mutat, azt kihagyom a keretből, aztán egy idő után megjön az esze.
    Kivételek a csatárok.
    Általában (mindig) az enyém a gólkirály... csatároknál van olyan, hogy egy zseniális szezon után (30 gól csak a ligában pölö), a következő szezonja úgy sz@r, ahogy van, nem megy neki a góllövés. Ilyenkor jól eladom, csatárokkal nem szórakozok. A statok miatt úgyis viszik, mint a cukrot, nekem meg nem áll benne a pénzem (sőt, elértéktelenedik a játékos idővel, ahogy öregszik, köv szezonban meg már túl gyenge lenne).

    Újraolvastam a hozzászólásod: hát nanááá, hogy vannak durva (esélytelennek tűnő) meccsek. Ahmedet (az Ahmed FC bőkezű menedzserét) én sem tudtam megverni ebben a szezonban... meg senki más sem. Veretlenül lett első, de megdolgoztattam azért, az egyik döntetlene a négyből az enyém:D! Sok hatodik csillaga volt... hát kedves egészségére.

    szerk: próbáltam anno én is az erős támadást, nekem sosem jött be.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák