Új hozzászólás Aktív témák

  • VipeR-T

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy: anno, a legelső verzió idejében letöltöttem ezt a játékot, eléggé el nem ítélhető módon warezban. Eléggé akadozott, akkor sikerült kiderítenem, hogy a kormányom miatt (Microsoft SideWinder Force). Emiatt nem is játszottam vele, mert a rendes, faros autók vezethetetlenek billentyűről rendesen. Ez nem hagy nyugodni, mert nagyon jó koncepciójú játéknak tűnik, és most már vannak hozzá patchek is, az ára is kedvezőbb lett. Emiatt gondolkodtam el rajta, hogy meg kéne vennem, de mivel amiatt biztosan nem vennék vissza a boltban, hogy nem megy a kormányommal, kidobni meg azért nem akarok ennyi pénzt, szóval hogy olyan ember kellene nekem, akinek ilyen kormánya van, és az, hogy neki sikerült-e vele működésre bírni. Meg az alap vélemény is érdekelne, hogy a konfigomra van-e értelme ezt megvenni: 2.6Ghz PIV, 1G RAM, X1600Pro. Bocs ha körülményes vagyok, de nem szoktam minden nap játékot venni, aztán jól körüljárnám a témát mielőtt befürödnék vele. Előre is köszönöm a választ, hali!

Új hozzászólás Aktív témák