Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz álmos #1243 üzenetére

    Üdvözletem, kolléga! :DDD

    Csatlakozom hozzád. A kezdeti duplázás sikerek után sikerült visszabukni a kezdőtőke környékére. Volt egy olyan sorozatom ahol 1536 eurot buktam (és folytatódott a rossz széria olyan összes 4000 euro körüli értékig, mert nem voltam tisztában az abszolút drawdown fogalmával), de ott nagyon nagy farok voltam és a tőkeáttét bűvöletébe is estem.
    Rengeteg rendszerem alakult szépen és burult utána napok alatt.Abban a szerencsés helyzetben vagyok szintén, hogy lenne "ügyfelem" nem is egy, nem is kis lóvéval, de folyamatosan csak azt mondom még nekik, hogy várjanak még....majd ha azt mondom, hogy HEURÉKA! Viszont hiszem, hogy kezd összeállni a kép. Vannak új tervek és lesznek is mindíg....megyünk előre, és nem állunk meg....keep going (ahogy a ninjutsu edzésen is szoktam mondani a tanítványoknak :B )

    Vannak céljaim és nem adom fel amig el nem érem őket. Örülök, hogy sikerült egy pár ilyen magányos harcossal találkoznom mint ti...

    Ez a scames témában én is hozzászólok. Voltam rengeteg tanfolyamon, vettem neten egy pár stratégiát is, de minden egyes alkalommal rákellett döbbennem, hogy ez mind mind csak tanulópénz és a tanulási folyamat része. Ezt másoknak is mondtam már, hogy, számomra az a legfontosabb kérdés ilyenkor, hogy MIÉRT adja el valaki az ÜBER stratégiáját ha egyszer annyira jó. Ez nonszensz...jó, olyat eltudok képzelni, hogy limitált példányban árusítja valaki, mert nincs elég pénze, hogy számlát nyisson és a befolyt összeg fog erre a célra szolgálni, de utána leáll az árusítással. Vagy esetleg zárt forumok sokat látott tagjai közösen dobnak össze egy rendszert ami csak a forumozók között megy. Miért? Mert rengeteg energia és munka és szívás és agyalás van benne....lehet , hogy önző a gondolatsorom, de amiért én ennyit szívtam nem biztos, hogy most azonnal ki is adnám.Max kezelném egyesek számláját, illetve közeli családtagnak vagy kedves ismerősnek bemutatnám ha érdekli.. Az más ha véletlenül összeáll valami szupinak látszó stratégia, azt el lehet adni....és meg is teszik....

    Ami még érdekes ebben a buliban: rengeteg olyat láttam, hogy van egy nagy tapasztalatú egyén aki megosztja a harcmezőn szerzett tudását. Strikt szabályok szerint, erre csak kevés ember tudja úgy csinálni, mint ő.(én is jártam így, nem egyszer :B ) Még automata rendszerekre is ez vonatkozik! Miért? Valszeg mert elönti a tanítványokat a hév és van lehetőség a lot méretek módosítására....és hipp-hopp, volt lóvé, nincs lóvé...

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák