Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    ez a gyakorlatba mit fog nekem jelenteni?

    most kaptam a t-com tól( telefonkábeles dinamikus ip adsl internetem van)

    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy műszaki fejlesztésünk eredményeként 2013. szeptember 9-ei hatállyal Önnek, még biztonságosabb internet hozzáférést biztosítunk.
    Ez azt jelenti, hogy a publikus IP címe helyett privát IP címmel használhatja tovább hálózatunkat.

    A privát IP cím előnye, hogy sokkal biztonságosabban internetezhet számítógépén.
    Ugyanakkor szeretnénk felhívni figyelmét, hogy a privát IP címet használó számítógépek éppen a nagyobb védettség érdekében, biztonsági okokból semmiféle olyan alkalmazást nem használhatnak, amik a számítógépet „szerver” (kiszolgáló) szerepben igénylik.

    Az átállással kapcsolatban Önnek további teendője nincsen!

    Amennyiben mégsem kívánja a jövőben előfizetését privát IP címmel használni, kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat a Magyar Telekom hálózatából díjmentes 1412-es telefonszámon, vagy jelezze igényét a nat@telekom.hu e-mail címen MT azonosítójának vagy az internet szolgáltatás használatához szükséges bejelentkezési azonosítójának megadásával és ingyenesen visszaállítjuk jelenlegi publikus IP címét.

    Reméljük a jövőben is elégedett lesz szolgáltatásunkkal!

    Üdvözlettel:
    Magyar Telekom Nyrt.

    Budapest, 2013. szeptember

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák