Új hozzászólás Aktív témák

  • magyar_ut

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mit javasoltok, mit tegyek? Van valakinek még a lentihez hasonló tapasztalata? Ha igen, mi lett (lett egyáltalán) a megoldás?

    Szóval a hibabejelentő vonal végén ülő srác szerint idén ez volt a 11! alkalom, hogy hétvégére megszűnt az internet.

    Általában péntek este 20 óra és szombat este 20 óra közt szokott megszűnni és takkra a 72 óra utolsó másodpercében szokott visszajönni a net de sajnos kétszer az is előfordult, hogy net helyett egy SMS jött, hogy az "én kérésemre a hiba vizsgálatát felfüggesztették". Mondanom sem kell, nem kértem egyszer sem ezt a marhaságot.

    Még belegondolni is fárasztó, hányszor indíttatták újra a modemet, a routert és a gépet. Ellenőrizték a kábeleket, volt modem csere is de sajnos semmi sem segített. Az esetek felében a kábeltv is megszűnik és az is csak a nettel jön vissza. Gyakran az is előfordul, hogy pénteken 22:00-kor a kábeltv közli, hogy a szolgáltatásra nem vagyok jogosult és 23:00-kor pedig visszajön magától.

    Azért nem semmi, hogy 11*72-órán át nem volt netem az év 6 hónapjából. Az ugye több mint egy hónap! (Nesze neked 95%-os rendelkezésre állás)

    Unreal Tournament Magyarul

Új hozzászólás Aktív témák