Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz Darth_Revan #2 üzenetére

    Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani, ami pedig az, hogy nagyon jó játék lett. Grafika nagyon jó, még a legmagasabb textúrákra sem izzasztja meg a vidkarit, és a procit sem.(bár utóbbit jó is) A játékélmény szerintem szokható, aki nyomta az előző részt, annak ismerős lesz, de mégis picit új az irányítás. A story viszont szerintem nem sikeredett a legjobban, illetve az apró részletek is elvesztek, gondolok itt Sam Fisher karakterére, aki még fiatalabbnak tűnik, mint az előző részben, és a hangja is fiatalosabb, sajnos nem ugyan azt az embert kérték fel szinkronhangnak. És ugye ahogy említettem a story maga, mivel elég légből kapott, a lánya nincs benne, egyedül Vic, és egyáltalán nem onnan folytatódik ahonnan az előző részt abbahagyták.

    Nem akarok semmi olyan fontos dolgot mondani, amivel lelőném a poént, de kicsit másra számítottam, de ettől függetlenül, tehát ha nem ezt vesszük alapul, akkor jó lett.
    Állíthatóság terén viszont rengeteget fejlődött a játék, tényleg mindent be lehet állítani, a ruhád színétől a fegyver kiegészítőn át a szonár típusát. Ez nagyon tetszik, így mindenki kedvére tudja alakítani a karakterét, szerethetőbbé/egyedivé tenni.

    Viszont még közel sem perfekt, mert nálam rengetegszer kifagy érthetetlen módon, illetve bugok is jócskán akadnak benne, amit idővel javítanak, de a hiba jelen van még.(bár már kiadták az 1.01-es patchet ami 1.7Gb, és sok hibát javítottak elvileg)

    Story módot egyébként gyorsan ki lehet végezni, nekem kb 8 óra volt, talán picit több. A coop mód viszont elég zsír, élvezhetőek a pályák és a küldetések, és van belőlük minden típus, ami az előzőbe is, módonként 4 pálya.
    Továbbá elvileg az alap story módot is végig lehet vinni coop-ban, de ezt még nem próbáltam, szóval erről majd később tudok nyilatkozni.

    Hát kb ennyit tudok mondani a játékról, és most válaszolok is a kérdésedre.:DDD

    Azt nem tudom, hogy miért esett az ára amazonon, szerintem élvezhető a game a már említett dolgok miatt, persze van ami ellene szól, de szerintem több szempont szól mellette.

    Bevallom őszintén én sem vettem meg a dobozos verziót, mert tudtam, hogy lesznek itt a HA-n olyanok, akik árulnak majd csak kódot hozzá, és azt majd megveszem, és így is lett(4500-ért vettem digital deluxe editiont)
    A másik dolog pedig az, hogy én sosem tudtam ilyen játékokat elképzelni konzolokra, PC-n fényévekkel könnyebb irányítani szerintem...

  • Ghostface

    senior tag

    válasz Darth_Revan #68 üzenetére

    Ugyanez van nálam is... Ha meg tovább megy valami csoda folytán akkor kéri a 0. lemezt... Persze digitális verziónál majd szülök neki egyet.... :(

    PSN: Nifty_Ghostface

Új hozzászólás Aktív témák