Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz bobalazs #32582 üzenetére

    Engem az érdekel merre fordul a sztori. Elvihetik Terminator-os irányba, hogy a következő évad a park dolgozók és a látogatók túléléséről szól. De szerintem még Ford halála sem egyértelmű, még mindig nem tudjuk mit nyomtatott a 3D nyomtató, amikor Bernard kinyírta Theresa-t. Simán lehet hogy ahogyan Bernard is Arnold helyettesítő lett, annak a "Mozart zenévé vált" mondatnak is volt célja és Ford is robotként él tovább. Aztán láttunk egy kikacsintást a Medieval World-re, szóval az eredeti film két másik világa is szóba jöhet a következő évadokban. A Man in Black is úgy tűnik rambózni fog tovább, sőt, most van csak igazán elemében. Na meg hova lett Logan, az sem derült ki miután elküldte a lóval, lesz-e még bármi jelentősége ennek? Továbbra sem tudjuk hogy az adatok kijuttatásával milyen céljuk volt, illetve hogy valójában ez az egész egy titkos AI kutatási projekt-e a befektetők részéről és valójában ez az egész robotlázadás dolog még tervezett is lehet. Nem láttam hogy mutatták volna hogy akkor most végül is az adatokkal teli Abernathy-t sikerült-e feltenni a vonatra, bár amikor fickókánk meglátja a tök üres raktárat, amiből a nyugdíjba került robotok elindultak zombiként a városba, akkor nem látszott túl boldognak. :D Aztán még nekem a gyár dolgozói sem egyértelmű hogy nem-e host-ok, Maeve annyira nem adott megnyugtató választ Felix mivoltára, na meg script-elés hatása volt, akár mondhatta a szerint is hogy nem host hogy segítsen neki a kijutásban, de ugye pont akkor adja oda a kislánya helyzetét amikor felkerül a vonatra. Több mint gyanús hogy ez is script-elve volt, szóval Felix is host. (ellenben az egyik legjobb jelenet ebben a részben, amikor Felix gépszerű mozgást imitálva a saját kezét nézegette hogy akkor omg most lehet Ő is gép? :D meg az is nagyon jó volt mikor az automata stukkerrel lövöldözve elmosolyodnak a folyosón a host-ok hogy na végre, igazi lőszer :D) Szóval látok én még ebben fantáziát, de annyira engem sem érdekel hogy marcangoljam itt magam 2018-ig. Azért majd érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák