Új hozzászólás Aktív témák

  • Atee94

    csendes tag

    válasz sfdrakex #65 üzenetére

    Én 255-ért vettem az I13 minit lassan 2 éve(2021.októberében). A szörnyű az, hogy mikor ez a friss Sony már biztonsági frissítést se kap, akkor a kompakt Iphone 13 mini(ha az Apple átlagát veszem) még 1 évig fog főverzió frissítést kapni, és utána még biztonsági frissítést minimum 1 évig. Ami azt jelenti hogy durván 6+1 év (minimum) van egy naprakész telefonom. Arról nem beszélve hogy a benne lévő hardver csak CPU fronton 2,5x erősebb, GPU teljesítményben meg 6-8X-os fölényben van.Úgy mondom ezt, hogy a Sony Xperia Z1 Compactot és XZ1 Compactot használtam 4-4 évig.(Utóbbi guest hálózaton páromnak takarítás közben podcast és rádióhallgatásra még mindig jó.)Mai napig az XZ1 Compact lenne a fő telefonom, ha KAPNA KICSESZETT SECURITY UPDATET, így bazd meg Sony, imádtam a telefonjaidat, de nem támogatom ezt az irányvonalat.
    2021-ben, telefonvásárlás előtt szomorúan vettem tudomásul, hogy egy cég egy telefonja képes 130 mm-es igazi, egykezes használatra tervezett készüléket előállítani, az pedig az Apple. Így majdnem egy évtizednyi droidozás után áttértem IOS-re, és addig nem is fogok visszatérni, még minimum nem lesz egy androidos telefongyártó aki képes kompakt készüléket 5 évnyi security updateval hozni.Tudom, bilibe lóg a kezem, mert a trend nem azt mutatja hogy egyáltalán lesz kompakt telefon az elkövetkezendő években, így megszívtam. :))

    [ Szerkesztve ]

    "The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

Új hozzászólás Aktív témák