Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz syler123 #57623 üzenetére

    Végigolvastam ezt a cirkuszt ami megy a VRR körül, a Sony semmi olyat nem állított, hogy nem fog jönni ez a funkció. Valamelyik hülye kiszúrta a Sony egyik régiós webhelyén, hogy január 5-én a 20-as tv modellek funkcióit prezentáló táblázatból levették az XH90 neve mellől a VRR és ALLM támogatást és innen indult futótűzként az egész és már készpénznek veszi mindenki, hogy a Sony átverte őket...holott sztem csak azért vették le, mert már csak a jelenleg is elérhető funkciókat akarják feltüntetni. Erre cáfol, hogy páran meg azt állítják, hogy majd a következő 6.49xx frissítéssel fog jönni VRR. Szóval az egész csak találgatás, de sokan már készpénznek veszik, és ügyvédet keresnek. Egy biztos, most már a komolyabb teszt oldalakhoz is eljutott az ajvékolás akik rákérdeztek, pár napon belül meglesz a Sony válasza is fentről szerintem. Én úgy gondolom, jönni fog a funkció és az egész egy nagyon gáz hisztizés ami egy lüke félreértésből indult. Amennyiben meg véletlen mégsem jön és a Sony megvezette az embereket akkor meg magát szopatta meg a vállalat keményen, mert olyan csoportos pereket fog kapni a nyakába, főleg a mindenért pereskedő, ajvékoló USA-ban, hogy ihaj...amiből jól nem fog kijönni a cég!

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák