Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz dvd_R+ #6203 üzenetére

    Szerintem a 32-es kicsi. Én egy 70 centis régi tévét cseréltem, és a 32-es szóba sem jöhetett. Azért, mert az a +12 centi csak a szélessége miatt több. A kép magassága ugyanúgy 50 centi körül van. 37-est akartam, de nem tudtak hozni, így lett 40-es (LE40C650). Valaki írta itt, hogy mostmár jó invertert szerelnek a 37-es tévékbe is, és nem zúg, de én ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. A 40-es nemzúg...
    LED-est viszont nem vennék, azért, amiért itt már írták. Ebben az árkategóriában csak annyival tud többet, hogy valamivel kevesebbet fogyaszt. De a C5000-es csak 50 Hz, és a C5000 áráért ugyanakkora méretűC650-t kaphatsz, ami jobb panel, és szoftveresen is többet tud, és még 100Hz-es is. Akár 37, akár 40"-os méretben nézed, az árkülönbség kb ugyanannyi. Sőt, még talán olcsóbb is pár ezressel.

    Itt a C650
    Itt a C5000

    Ja, és mégvalami. Vigyázz, mert itt ezért harapnak :DD Mindkettő LCD, csak az egyik CCFL megvilágítású, a másik pedig LED. Tehát a panel az tökugyanaz, csak mással van megvilágítva. Ráadásul mindkettőnél ugyanúgy oldalról, szóval még ebben sincs különbség. Legfeljebb annyi, hogy a LED-es C5000 nagyon vékony. Ez lehet előny is, de hátrány is, mert pl. nincs hozzá normális SCART csatlakozó, csak egy átalakítókábelen keresztül. A másikon van két rendes SCART.

Új hozzászólás Aktív témák