Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    válasz Deck #141827 üzenetére

    QLED-et nálunk is mindenki használja. Nem kell azon aggódnom,hogy hanyas fényerőn hagytam a tv-t. Hiába vennék OLED-et család többi tagja nem is tudná mi a különbség. 1-2 év és lehet itt lesz a Samsung OLED-je,amire kíváncsi leszek. Addig meg tudom,hogy sötét jelenetek nem olyan jók,de minden más meg igen. Főleg a nyugalom. Nem azon kell stresszelnem magam,hogy a következő panel jobb vagy rosszabb lesz,mert az új panel nem garancia,hogy jobb is lesz. Itt bekapcsolom és csak megy a tv és ennyi :)

    ΞΔGLΞ: Ha vennék én is LG-t,de mintha a Panára mondanák hogy filmezésre jobb. Tényleg jó a gariztatásuk,csak meddig lesz ez így? Bármikor mondhatják,hogy nem cserélik(mert benne van a garancia papírba,hogy nem kötelesek) akkor meg cumi van és nem lesz panel csere. Én meg ott maradok rossz panellal. Aki a képminőséget akar OLED-et vesz. De én nyugalmat,mert idők sincs filmezni. Sorozatokhoz,meg pont hogy a háttérben menjen a tv arra nem OLED való. Samsung telefonom van oleddel. Beégett a waze ikonja. Elfordítom a telefont most már,hogy a waze ne ugyanott égjen be. TV-nél nem akarok ilyenekkel szenvedni. Nekem nem ér annyit és másnak sem.

Új hozzászólás Aktív témák