Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeFranco #114842 üzenetére

    Dehogynem... amiket írtam mind ott van. :)

    Amúgy ezeket én nem nagyon várnám... nem hiszem valaki végigpróbálgatja a tévéket akár itt akár máshol.
    Még a külföldi review oldalak a legjobb források erre, de ott sem nézik ezeket annyira.
    Nyilván az 5000 beugró széria... nem lesz agyonajánlott... ez kb olyan mint a Dacia pl lenézett autómárka... senki sem jön azzal, hogy hú baszki ilyet vegyél ajánlott. Vagy ha beírsz hogy akkor Dacia vagy Lada-t vegyél... aztán csak vakarja a többség ugyis a fejét. :D
    Főleg valami autóbuzi fórumban, ahol ugyis valami német vagy japán csoda lesz az etalon. :DDD

    Bemész valami nagyobb boltba és megnézed meg tapogatod őket... az a tuti. :)
    Ha ennyire körül akarod járni a témát.

    Egyik sem fog pofára esni, a láb függ attól is mire teszed... vagy érdektelen ha falra teszed.
    De ezt is személyesen tudod megnézni... kicsit megbillegteted az üzletben aztán vagy teccik vagy nem. :)

    Bár szerintem már túl sok időt szántál a döntésre, ez már nem lesz jobb vagy egyszerűbb. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák