Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Xaels #100 üzenetére

    kulon draga ...ithon.
    amcsiba 99 dodo, de volt akcioban 59,9 is.
    ha csomagban veszed teloval, akkor itthon is kapni teloval egyutt 100ezer korul most atrixszal (es itthon draga)
    Vodanal pl. adtak hozza multimedia dokkot, amit most 10ezerert lehet kapni..szoval nem olyan draga a telohoz kepest.

    a kulsoben igazad van, hogy van egy elvart szint...de azt szerintem megutik tuti.

    A 4magosokkal az a baj, hogy meg mindig cortex A9-es ami...hat bakker tavaly volt meno, es mar irtam korabban is, hogy a mar most keszen levo A15-os duallal is jobban jarnank. Meg minidg remenykedek, hogy ha mindenkeppen 4magot akarnak, akkor valamilyen csoda folytan mar kesz van abbol is az A15-os, csak masnak nem adjak oda osz elott.
    tudom szep alom, de masban nem lehet kiemelkedni hardveresen...max az esetleges kiegeszitokben.

    Ha kicsit (nagyon) elrugaszkodok a tematol akkor az jut eszembe, hogy a vegen meg megerjuk, hogy wp8-as ketmagos telokat lehet majd kapni akar olyan lapdock szeru cuccal is, es raadasul full funkcioju lesz az asztali windows-os normal notebook sebesseget hozva. ez lehet egy jovobeni allapot csak nem tudni mikor valosul meg, es ha az androidos gyartok nem gyurnak ra erre a vonalra akkor bizony lemaradhatnak...mar nem eleg (es szinte ertelmetlen is mert nincs tapasztalhato hatasa) a magok szamanak tobbszorozese, a kijelzo sem lehet mar sokkal nagyob meretben, es 720p felbontasnak is valahol 5-6colig semmi ertelme novekednie...az meg mar nem telefon meret , igy beleolvadnak a kulonbozo markak kulonbozo keszulekei az egyformasagba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák