Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz VladimirR #3493 üzenetére

    ''.........ahhoz kepest, hogy nem akarsz velem haragban lenni, egesz jol dobalozol itt a sertesekkel..............''

    most sem akarok, és régebben sem akartam, de nem adtál rá más kiutat, privátban sem lehetett Téged ettől eltáéríteni, nem én zárkózom és zárkóztam el a békésebb hangnemtől, hanem Te, Te vagy kirekesztő, lekezelő, meg-nem bocsájtó (habár vétekem nincs).

    ha mások előtt lehüléyzel, leszarozol, le ''megvetelek''-ezel, akkor (mivel deffenziv típus vagyok) ezért kijön belőlem a dac ...


    azt láthattad a #3492-ben, és a #3491-ben

    ----------------------------- ------------------------ ----------------------

    ''.............hulyenek tartalak, es megvetlek, ez igaz, de nem haragszom..............''

    egy kibaszott nagy paraszt vagy bazdmeg, ....
    hogy alkothatsz Rólam véleményt, mikor nem is ismersz?

    Degenerált barom állat vagy.

    - Normálisnak vagy?
    - Eszednél vagy?
    had' válaszoljak helyetted: Nem.

    ha valaki egy vita miatt, egy nézetkülönbség miatt a másikat megveti, és globálisan rámondja, hogy hülye, az egy degenerált, sérült ember.

    Ez vagy Te. Kívánok Neked az életben sok kellemes szépet és jót, ha valakivel politikai vitád, vagy autó használati vitád támad, nyugodtan vesd meg az egész embert, nézd le, kezeld le, tartsd hülyének.

    Az ilyen (nem primitív, ez annál rosszabb, mert elég magas szinten műveled) degenerált hozzáálláshoz csak gratulálni tudok ....

    fasz vagy bazdmeg, egy pöcs

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák