Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli0726

    aktív tag

    Én is beállok azoknak a táborába, akik szerint a chrome körül túl nagy a hype.
    Évekig még a smooth scrollingot sem tudták megoldani normálisan, hol itt a technológiai fölény? Lomha kémkedő vacak lett belőle(régen tényleg piszok gyors volt). És igenis el tudom hinni, hogy az edge jobban bánik az erőforrásokkal, mivel látszik, hogy sokkal jobban támaszkodik a gpu-ra mint a többi böngésző, amibe csak bele lett heggesztve valahogy, de még mindig nem az igazi. Lehet, hogy egy mai core I akárhányon csak azt lehet érezni, hogy nincsenek bővítmények, de egy gyengébb vason(laptopon) azonnal érzem, hogy gyorsabb mint a társai, mert beszáll a dgpu a gyenge proci mellé elég hatékonyan.
    Félreértés ne essék, én javarészt Firefox-ot használok, de mostanában az is gyakran átmegy használhatatlan kategóriába. A görgetés ott is akadozik évek óta az egyszálas renderelés miatt. Oké, jön a Electrolysis, de a mostani bétában még teljesen hektikusan összeomlik, annak is kell még egy év, mire stabil lesz.

Új hozzászólás Aktív témák