Új hozzászólás Aktív témák

  • tyaty1

    tag

    Nekem az a bajom a Superfetchel, hogy én szeretem ha van szabad(kihasználatlan) erőforrás tartalékba. A laptopom nem kezel SATA merevlemezt, és az ide-s Hitachi 7k100 beszerezhetetlen igy minden lapozófajl-hasznalat nagyban lassítja a rendszert. Így az általam futtatott memóriaigényes alkalmazások lassabbak lesznek.(tehát ha a merevlemez nem a leggyorsabb).

    Az UAC engem abban a formában idegesít, én helyette a Comodo tűzfal Defense+ szolgáltatását használom, ami sokkal inteligensebb. (megjegyzi, hogy mit engedtem meg a programoknak ).
    És laptopos használat mellett számomra a helyigénye túl nagy.

    Tehát nem láttam benne olyan újítást, ami miatt megérné váltanom. Biztonságosabb, viszont én third party programokat használok biztonsági célra.

    A kezelőfetületen zavaróan nagyok az ikonok és betűk, nincs lényegi újítás az xp-hez képest.

    De a 7-ben már vallak olyan szolgáltatások is, amik tényleg hasznosak pl. VHD mount. új tálca..

    De a Vista egy relative friss kernelre épül, így a kisebb-nagyobb problémák törvényszerűek, a lassulás pedig az optimalizálatlanság és a kiforratlanság hibája, míg az xp a 96 óta csiszolt NT- kernel-re. Régen az NT4 is lassú volt a 95-höz képest, WIN 2000 alatt alig futott játék, XP-nél gond volt az elején a régebbi programok futásával.

Új hozzászólás Aktív témák