Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz yerico #19 üzenetére

    gondos gazdától nem veszel autót? az a te bajod...
    hazudós gazdától ne vegyél, az teljesen más kategória.

    az nem követelmény, hogy az autót diplomás szerelő lásson évente. az követelmény, hogy a technológiai leírásban szereplő dolgok el legyenek végezve. itt a logouton lehetett olvasni pár olyan posztot korábban, amiből kiderült, hogy a szerzője alkalmas az autója karbantartására.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • carr

    őstag

    válasz yerico #19 üzenetére

    A gondos gazdán azt kellett volna, hogy értsd: odafigyel a technikára. Te hogy értetted?
    Isten ments, hogy szerelőhöz vigyem! Még vidéken sem, nemhogy városban ne húznának le!?
    pl "check engine" 5e kitörlöm, és mehet (mondja a szerelő) és mehet. nem a hibaelhárítással foglalkozik, hanem elpalástolja. aztán pár száz vagy 100km után ismét 5e? .....
    más: szerinted miből él az autószerelőd? abból amit a zsebedből kihúz. többnyire semmi munkáért.
    pl: kértem az autószerelőm, (maxi bizalom részemről, stb) hogy készítse fel műszakira az autót, itt a hátsó fék felújító készlet szereld be, mennyi lesz? 5e. oké. holnap jövök a kocsiért.
    megyek érte, 35e-t kérek. Miért? elvitte műszakira, (18e-be fájt volna akkor nekem), és a 2000ft-os alkatrészből beépített (8db rugóból, távtartóból stb) 2 azaz KETTŐ darab rugót. a többit meg benyelte...
    :W :W :W
    2013 januárban volt ez. azóta nem beszéltem vele. elvi kérdés, hogy nem hazudok!!! pláne nem annak akiből élek!
    Tisztelet a becsületes, és lelkiismeretes autószerelőknek.

    Ha hallom, hogy valami nem kerek a motorzajban, akkor tudom mi lesz a baj. Mit hagytam ki a legutóbbi szervíznél, vagy miből vettem olcsóbbat, stb.
    Te gondos gazda vagy?
    Összetartás legyen, ne széthúzás!!
    Mélységesen rosszul esett a feltételezés!
    Azt olvastad, hogy csak a fékbetét szettem volt cca 30k (ha boltban veszem meg, vagy netről, akkor kb 58e lett volna?) Szerinted kispórolnék bármit, ami az életembe kerülhet? Vagy 1-2 nap autó nélküli létbe taszíthat? Munkaeszköz lesz, nem hobbiautó!!!!!
    capis?
    bambano:
    Köszönöm.
    bitpork:
    Milyen évjáratok? bubu fórumon nem hallottam róla, impreza topikban legalábbis. lehet csak usa modelleket érint? Direkt 2000 előttit kerestem, mikor eldöntöttem japánt veszek. :)
    :R

    [ Szerkesztve ]

    360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Új hozzászólás Aktív témák