Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Cathfaern #3 üzenetére

    Én biológus vagyok, de nekiálltam programozni tanulni, mert látom, hogy a biológiában, biotechnológiában is erre felé tart a dolog.
    A cikkben emlegetett fizetéseken azért erősen pislogtam, de ha van cég aki kifizeti, akkor biztosan megéri.
    Múltkor egyik pályakezdő, még diploma előtt álló infós ismerősöm panaszkodott, hogy nem akarták neki az egyik cégnél megadni a bruttó 500-at, így nem is foglalkozott velük tovább.

    Ha beírom professionre, hogy programozó, kiad 500 hirdetést, ha beírom biológus, kiad 15-öt.
    Irigylem a problémáit, a mi szakmánkban bruttó 170-200 a jellemző kezdő fizetés és ezért is olyan szakmai tapasztalatot vár el némelyik cég, hogy mikor mondom az 5-10 éve a szakmában dolgozó ismerőseimnek, akkor ők is csak pislognak, hogy lassan már nekem kell fizetni, hogy dolgozhassak.
    Szóval bruttó 700-as fizetésért egy informatikus igenis képezze magát a piac igényei szerint

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák