Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos1988

    addikt

    válasz kispx #18 üzenetére

    Én azzal csak a jelszavakat és a könyvjelzőket tudtam szinkronizálni. De itt meg csak belépek a google fiókommal és máris mindent megcsinál magától. Ha végeztem, akkor meg csak leválasztom.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • janos1988

    addikt

    válasz kispx #22 üzenetére

    Én az előbb 1-2 évvel ezelőtti állapotról beszéltem.

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • attila9988

    őstag

    válasz kispx #22 üzenetére

    A chrome konkrétan szarrá korlátozza az amúgy is gyenge addonok lehetőségeit.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • janos1988

    addikt

    válasz kispx #29 üzenetére

    Lehet rosszul emlékszem és 2010 környékéről van szó, de arra pontosan emlékszem, hogy valahogy sose sikerült rendesen szinkronizálnia akkoriban. Általában duplikálta a könyvjelzőket a felhőben és körülményes volt a törlésük. De volt amikor a jelszavakat tüntette el, mert töröltem őket a gépen a cache-el együtt és ő meg szépen szinkronizálta és felülírta a felhőben. Még jó, hogy volt mentés. De volt amikor a kulcsot hagytam el. Szóval nagyon körülményes volt a használata. A Chromeban meg az is megtetszett, hogy csak elég volt 1 email címet meg jelszót beírni, semmilyen kulcs meg trükközés nem kellett a használatához. Ha meg más akarta használni a gépet, csak szépen kiléptem a másik meg be.

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kispx #65 üzenetére

    Igen... tudom, hogy Google, Mozilla és immáron Opera böngészők esetében is miből áll egy főverziószám ugrás. Ezt a trendet a Google -részben kényszerből, mert későn léptek be a böngésző piacra, és muszáj volt dinamizmust mutatni - vezette be, és én sajnálatosnak is tartom, de a HTML5 képességek picivel mindig javulnak szinte ezeknél a programoknál.

    Az Internet Explorer 11 is teljesen jó, tehát nem arról van szó, hogy bármilyen alapnak számító funkciót nem tudna, biztonságos, gyors modern, de eltérő fejlesztésű metódusú, ami a két főverziószám közötti időintervallum eltérésben csúcsosodik ki.

    A Microsoft megmaradt a régi, normális számozásnál, és egy főverzió egy évig is húzhatja, addig stabilitási és biztonsági frissítéseket kap csupán.

    A Mozilla egyébként a Google támogatását élvezi. 100 milliókat kapnak időközönként $-ban, és cserébe csak annyit kell tenniük, hogy alapértelmezett keresőnek a Google-t állítják be. Részben köszönhetik a Microsoftnak, mert 1-2 éve volt az a történet, hogy a Google nem akart ennyit fizetni, aztán belengették, hogy akkor lehet a Bing lesz az alapértelmezett. Megkeresték a Microsoftot ők mondták, hogy 100 millió $-t megér nekik, a Google meg, na nehogy már 300! :)

    Az MS jól járt, mert felturbózták az összeget - a Google zsebéből kitáncoltak 300 millió $-t , nekik egy centbe sem került, a Mozilla megint jól jár, mert 3x annyit kaptak, a Google meg megmaradt alapértelmezett keresőnek :)

    Amúgy én aktívan használom mind a három böngészőt. Legtöbbet az Internet Explorert, és fej-fej mellett a Mozillát, és a Chrome-ot is. Táblagépen és okostelefonon pedig szinte csak a Chrome-ot.

    [ Szerkesztve ]

  • remington2

    senior tag

    válasz kispx #70 üzenetére

    Felhúztam magam a gestapóskodó firefox fanatikusokon, akik még a hajad színét is kétségbe vonják, ha nem az a véleményed, ami az övék. Márpedig használtam eleget a Firefoxot ahhoz, hogy lássam, hogy lassú, nem fogom a véleményem kis ******** (hogy megkönnyítsem a moderátorok dolgát) kedvéért magyarázgatni, és védekezni velük szemben. Chrome mostanában már nem annyira gyors, mint régen, de még így is gyorsabb. Sokkal. De lehet ünnepelni, meg vergődni, a szar szar marad.

    "A stílus maga az ember"

    Aha, csak ezt általában azok mondják, akik így akarják elnémítani az ellenfelüket / vitapartnerüket, amint annak a véleménye nem egyezik az övékkel. És ebben a formában ez is személyeskedés. A topik teletrollkodása provokálgatás meg mi, ha nem szemétség? Utána meg büntetlenül lehet szemet forgatni, meg "stílus maga az ember" ezni. Meg szaladni a modkerbe, úgyis könyvjelzőzve van, esetleg már megnyitva külön fülön, hátha kell ;]

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz kispx #80 üzenetére

    Én nem szaladtam sehová, el vagy tévedve. Jó ideig használtam, nem rendszeresen, de ma is használok foxot. A hírhez kapcsolódó véleményem most is az, hogy bizarr kockapartik helyett a böngészőt kellene csinálni, hogy gyorsabb legyen. Olyan meg maximum a lázálmaidban létezik, hogy ez a topik a firefoxosoké, a másik a chrome usereké, a harmadik meg . . . Az igehirdetésről meg kérdezd már meg attila9988-at meg kleingurut, meg olvasd el az előzményeket.

    Előbbitől itt ez a gyönyörű aranyköpés:

    "Egy biztos: az IE egy borzalom:K Bocsánat az ie-t használóktól:R"

    Megérne egy misét, hogy szegénykém mikor használt utoljára, és vajon miért az IE6-os idők igéit hirdeti újra és újra . .

    Utóbbinál meg:

    "Kíváncsi lennék rá hogy szerinted pontosan miben is van elmaradva két évvel a firefox... Írj valami példát is, mert ez így csak levegőbe beszélés, meg google marketing."

    Csak két példa, hogy ki is a troll, meg ki mit kezdett. :DDD

    Szerintem gyorsabb a Chrome, de sajnos nincs Nielsen teszt, ergo google marketing vagyok ;]

    "Igen, azt így is mondhatjuk. A kérdés már csak, hogy miért trollkodták tele és provokálták az FF használókat a Chrome-osok?"

    Uhh, ez aztán az ellenségkép. Élesedik az osztályharc, vagy mi?

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz kispx #83 üzenetére

    Ebből is látszik, hogy write-only troll vagy. Érvelés helyett még most is a "minek ír ide ez, minek ír ide az" szinten gondolkozol. Kicsit diktatórikus, de legalább üres. Inkább olvasnál.

    Nincs elmaradva? Lassú! Kiegészítőkkel még lassabb! Te is fekete-öves szupertroll vagy, a hajam színét is kiforgatod, ha hagyom. Nem folytatom ezt, mert szemlátomást elképesztő rutinod van a szelektív olvasásból és a trollkodásból.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • camillus

    tag

    válasz kispx #12 üzenetére

    Az igazi az lenne, ha az Opera működne jól minden oldalon, de legalább az FB-n és akkor lenne egy korrekt böngésző kis footprinttel.

    http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

Új hozzászólás Aktív témák