Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Narxis #19 üzenetére

    Szóval akkor állításod szerint, nem számít ha jobb a firefox, mert a chrome is elég. Foglaljuk akkor ezt össze:

    1) chrome: megfelel a feladatra + x dolgot tud
    2) firefox: megfelel a feladatra + x + y dolgot tud

    Mindkettő ingyen van. Mivel győznél meg engem hogy chrome -ot használjak? Mert ugye az állításod szerint az "aziselég" filozófia miatt lesz sikeres, de ez nem igaz. Csak és kizárólag a google marketing miatt lett sikeres, ami az arcodba tolja minden keresés előtt hogy használj egy modern (haha) böngészőt.....

    Ha a piacon ugyanannyiért, vagy ingyen az egyik standon kapok egy almát, a másikon meg kapok kettőt, akkor én a kettőért megyek. Te melyikért?

    Egyébként én meg olyan gépet nem látok ahol a chrome lenne a gyorsabb... de akkor lehet hogy más dimenzióban dolgozunk... :D Persze ha valami szar kiegészítőt használsz, ami túlzottan lassítja a renderelést, akkor már nincs igazságos összehasonlítás, mert a '20+ kieggel lassított ff vs csupasz chrome' versenyt már lehet hogy megnyeri a chrome, de gondolom érzed hogy nem túl sportszerű ebben a formában a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák