Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    mondjuk a kontrollnál rosszabb filmet keveset láttam...

    Vajna bácsi pedig a halivúdi mogulok beépített embere, mi mást vártatok tőle? De ne aggódjatok, ha nem volt annyi hatalma, hogy Katikát befuttassa, itt se lesz elég hatalma semmihez :P

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    válasz Zolee11 #23 üzenetére

    A dobozos-lemezes verzió egyre inkább életképtelen, senkinek nincs annyi helye dvd-re, mint amennyi filmet normálisan meg lehet nézni. egy 3T-s vinyó térfogatra nem nagyon sokkal különbözik egy dvd-toktól, csak nem egy film fér el rajta.

    másrészt meg amit a kiadók mocskosul nem akarnak megérteni, hogy a bemegyek a boltba és megveszem, amit ők el akarnak adni nekem, vagy megrendelem és majd 5 nap múlva meghozza a futárszolgálat módszerű eladás HALOTT. Az emberek azért fizetnek elő 120 megás fényerőre, mert MOST kell minden. Pesten az egyik legnagyobb dvd bolt a Pólusban a hülyebolt. Oda mennyi idő elbumlizni, meg vissza? Egy nyüves filmért senki nem fog összesen 3 órát döcögni a bkv-n, és akkor még nem beszéltünk arról, hogy az ország lakosságának nagyobbik része nem pesti.

    Tehát ha a kiadók nem akarnak saját hülyeségük kardjába dőlni, akkor nagyon gyorsan elkezdenek online boltokat csinálni, ahol az ember kifizetheti, amit meg akar nézni és 4-5 perc alatt letöltheti. szóval vagy elfogadják végre a kiadók, hogy mi a közönség igénye, vagy húzzanak a fenébe.

    Ps: én 43 éves leszek nemsokára. 1991-ben vettem az első cd lejátszómat, vagyis 21.5 éve. Ha csak heti 1 cd-t meg heti 1 filmet néznék meg, az akkor is majdnem 1100 cd meg majdnem 1100 dvd. Hova a bánatba rakjak 2200 lemezt? Ráadásul úgy, hogy nem tervezem, hogy a 43. születésnapomon távozom az élők sorából, tehát még másik 2000-3000 lemeznek való helyet csak biztosítani kellene, ha csak ennyire kevés filmet néznék? És ez még mindig nem arról szól, hogy picsogok, hogy fizetés meg vételár. Ha a vételárat csökkentenék az adathordozó előállítási költségével és a kisker árréssel, nekem megfelelne.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    válasz Zolee11 #26 üzenetére

    "Nem igazán értetted meg amit leírtam.": az az én hatásköröm, hogy megmondjam, mit értek és mit nem. Te kezdted el magyarázni, hogy szereted, ha kint vannak a polcodon a lemezek. Leírtam, hogy ez miért nem járható út. Ennyi.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák