Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qisqaqas

    senior tag

    válasz sz.balazs.95 #8 üzenetére

    AMD is írhatna normális drivert. Ami van az botrányos, gány munka. (már ami a linuxot illeti) Ez nekem elég volt arra hogy ne vegyek AMD terméket az elmúlt és eljövendő időkben. Ha a Vulkan API változtat a dolgokon(pozitív irányban), majd még meggondolom.

    Az Intellel szemben nincs sok ellenérzésem, de jelentős piaci fölénnyel, és azzal a sok sok versenypolitikailag megkérdőjelezhető húzással a hátam mögött én biza nem nyitnám ki a pofámat.
    Az meg a pláne hogy az Intel még csak most nézi át a lehetőségeit, AMDnek már van kész megoldása. A gazdasági előny nem arról szól hogy zacsivakarással reagálhatok az újdonságokra, hanem igenis oda kell tennem magam.

    Nokia is ebbe bukott bele. Persze ott nem egy vagy két rossz döntés vezetett oda ahol ma tartanak, hanem rossz döntések sorozatáról beszélünk. Kedves Intel! Szedd magad össze, mutass fel valamit, rinyálni bárki tud. Az a legegyszerűbb.

    CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

Új hozzászólás Aktív témák