Új hozzászólás Aktív témák

  • ]Phobos[

    senior tag

    válasz shev7 #32 üzenetére

    Ezzel totál egyet értek, sőt ilyen szinten még támogatom is őket, de ha visszaolvasod a hsz-eimet, megérted, miért kezd komolyan elfogyni a cérna:
    -ez nem a történet eleje
    -nem csak nekik van okuk sztrájkolni
    -nem először játszák be
    -megint látványosan nem fognak elérni semmi jelentőset, legfeljebb a hájfejűek megkötik a kis háttéralkukat a szakszervezetesekkel, akik amúgy megint csak sz@rásig keresik magukat, csak ez nem szokták reklámozni... a végén úgyis megkenik a megfelelő embereket akik belemennek az eredeti célkitűzések - jó ha a - felének teljesítésébe és várhatjuk a következő sztrájkot
    -ez így ebben a formában nem hatékony, és mint írtam, ne utólag tessék reklamálni, a pénztárakra is ki vagyon írva, tessék már megérteni végre

    Mindezek mellett nekem is elegem van, undorodok kimozdulni otthonról, amint lehet lépek le külföldre, ami "csak" annyival jobb, hogy nem halok éhen, létezik közbiztonság, nem leszek idegbeteg a többi idegbeteg között ...

    Morden24 - neked is igazad van, de azt is be kell látni, hogy a fél megoldások ideje réges-régen lejárt, azért írtam az egységes gigasztrájkot...

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Új hozzászólás Aktív témák