Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz sb #60 üzenetére

    "Valóban abszolút hülyeség általánosítani."
    Az asztali gépemben lassan 5 éve megy egy 320-as Samu HDD, problémamentesen. A cégesben 2 db 250-es szintén Samu kapja az ívet szintén öt éve (a cégnél van kb. 30db 250GB-os és 2 db 1TB-os (utóbbiak szerverben 24/7-ben mennek és nem szerver HDD-k!) hiba nélkül működnek, a noteszemben egy 840-es SSD van (TLC-s, alapból 3 év garis).
    Szóval tényleg nem szabad általánosítani.
    Na be is fejezem az OFF-ot...

    Üdv. V. Körte

  • DFB

    tag

    válasz sb #60 üzenetére

    Nem csak nekem van gondom a samuval.
    Itt se a képe szar.
    Mellesleg éppen a "rábeszélőember" is ott volt mikor vette.Egy büdös szóval senki nem mondott semmit a gar-ról.
    Bennt voltam a MM-ban, mint írtam, azt mondták az lehetetlen, hogy nem a SM-töl van.
    Nem hosszabbodott meg a garancia.
    Hűtőnél ugyan ez volt, atz is samu.(Kivánci leszek mikor szarik be, de akkor kuka lesz, én nem tortúrázok a szervízükkel az biztos).Ott volt a samus ember Ő mondta, regisztráljam akkor megkapom az öt év garanciát, nem kaptam (nem volt a listában csak az ami ugyan az a típus, mint az enyém csak az fehér volt)
    A nyomtató feleidöben gyakorlatilag használhatatlan.
    A monitor állványa összecsuklik.
    Épp most hozták vissza a tv-t.
    Persze nem indul el.
    Kártyaazonosítási hiba.
    Ha holnapig nem jó, akkor reggel jönnek.
    Pedig előre megírtam, hogy jöjjön szerelő is.

  • DFB

    tag

    válasz sb #65 üzenetére

    Ezek után nem tudom mit vegyek jövőre.Mindegyik neves márka.
    Nekem wd-van, de már 6. éves.Jövőre vennék egy ssd-t a w9 mellé.

    A Braun "Szervíz" is szégyenszemre olyan sufniműhely.Én a szájcenterekkel nem vagyok kibékülve.Száz évig gyártanak egy típust mégis szar.

    A TV novemberben lesz 2 éves.Mivel csúcskészülék gondolom ezért alapból 1+1 év van.(Hogy ezt miért nem lehet 2.-nek írni?Most úgy árulják, hogy 1 év +2 ha sikerül a regisztráció.)Elég kuszán van fogalmazva.

    Most jöttem a MM-ból, csak akkor cserél ha van Samutól cserepapírja.Samu M.o ezt nem hajlandó kiadni mert szerinte nem tőle van a készülék.Ezt le is írta, meg is mutattam.
    A MM meg azt állítja, hogy onnan van.
    Azt kell várnom mit kegyeskedik írni a Samu talán egy héten belül ( lesz az szerintem kettő is), arra a levélre amiben nem fogadtam el a garancia időn belüli ingyenes javítást, amit nagylelküen felajánlottak.
    Már hónapok óta tart ez a hajcihő a javítással.Szerintük persze jó, illetve volt olyan szerelő aki szerint nem.Szerintem sem, de ha jó lenne is mit várhat az ember ilyen előzmények után.

Új hozzászólás Aktív témák