Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian87

    tag

    válasz #67977536 #11 üzenetére

    Úgy viselkednek ezek a kínaiak mint annó az oroszok. Kivégezték az ellenségeiket és most már a rendszerük belsejét támadják. Bírnám, ha ugyan az lenne. Hisz a rendszerük is ugyan olyan mint az oroszoké volt.
    :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

    Hivatalosan nem lehet összehasonlítani reklámban 2 márkát úgy, hogy az egyik rosszul járjon... nem lehet lejáratni. Ez meg ingyen volt.
    De szerintem nem is rongáltak, én legalábbis egyiket sem láttam ráülni a boltban. Ilyen nyitogatós tesztet meg mi is csináltunk enyhét rátámaszkodva és körömmel nyomogattuk is a gombokat, hogy otthon már ne szekedhasson be vagy kophasson túl gyorsan semmi.
    Ettől függetlenül (nem lg és nem sams.) a hűtő aljánlévő dísz letört, egy mosógépet meg vissza vihettünk gariba legalább 5 éve (sams.), mert még is csak beszakadtak a vízálló, matrica alatti gombok. A mostani meg csak 1 helyen rozsdásodik... ahol a ruhák kikoptathatták kivételkor. Lehete, hogy a macska volt.
    Én egyik márkát sem fogom meg venni soha többé... kivéve talán ha lapos tévé lesz és nem lesz sony-s. Azok egész jól összerak MAJDNEM mindent.

    Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

Új hozzászólás Aktív témák