Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltek

    aktív tag

    válasz Ayanlith #111 üzenetére

    Igen egyébként, ma már én sem vennék 512-vel telefont (kivétel ha Windowsos). De aki most ismerkedik az okostelefonok világával, szerintem mindenképpen számoljon vele.

    pit stop: Ebben igazad van, de én nem szeretek sokat költeni telefonra, és leginkább az ár/érték arány érdekel. Ha hasonló tudással van a piacon olcsóbb telefon, akkor nem biztos hogy a "brandesebb" telefont fogom választani.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ayanlith #492 üzenetére

    Így van, a 4 GB is elegendő egy átlag user-nek (még ha csak 2.5 GB lenne használható belőle is), mert a játékok azok amik gyakran több száz MB-ot igényelnek de az is az SD-re szokott menni. Hiába a 8 GB ebben is papíron, ha csak 5.8 hasznosítható. Ha nem pakoljuk tele minden fajta programmal, sose telik meg. X8-asomban van friss telepítés után 100 MB helyem talán, na ezen kínszenvedés :D Ráadásul 4.1-ben az SD-re telepítés sem az igazi, 2.3-on még jobban ment, itt nehezen adja magát, és az EXT4 partíciót se kezeli rendesen (lehet én vagyok bamba). De a jó kis Sandisk UHS-I kártyám megy majd új készülékbe, megdobni a tárhelyet 16 GB-al. Vagy az L-be, vagy az M-be, bár állítólag 60-62ezer lesz az M ára, na ha az bejön, kinyírja az L-t, meg se éli a karácsonyt szerencsétlen :S
    Minőségben lehet az L-nek létjogosultsága, mert jól összerakott készülék szó mi szó, de puszta számok alapján sokat kell esnie az árának az L-nek 3 hónapon belül, hogy felvegye a versenyt ár/érték arányban. Minőségnek meg az egyszeri telefon vásárló nem mindig néz utána mit vesz, első a külső és a felületes teljesítmény (hölgyeknek az L jobban bejön érdekes módon).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák