Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz zsoltek #104 üzenetére

    Mert 512Mb rammal a hajadra kenheted a 2 magos procit. Persze kategóriájában még mindig a legjobb, de ne hasonlítsa már a végértékelésbe ehhez a telefonhoz. ezenkívül a huawei minősége és a sony minősége... De msot nézem, anno a zte blade 3 is kapott ajánlottat, ez meg nem, végülis egy 20-sal olcsóbb, meg meg van a zte toldva egy adreno 200zal, és még ehhez jön, hogy nem is olyan olcsó....

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • pit stop

    addikt

    válasz zsoltek #106 üzenetére

    Ez már inkább elvi kérdés. Saját magamból kiindulva ha hajtogatom, hogy ne készüljön már minden Kínában, akkor nem veszek kínai gyártótól, és nem fogom azt támogatni (vagyok abban a szerencsés helyzetben tudom, hogy megtehetem. Meg vannak sajnos akik nem, számukra mindenképp jó dolog hogy vannak). Minőségre pedig tényleg ne menjünk bele, mert abban azért még jobban le vannak maradva - jól kell kifogni, hogy gondtalan legyen ember.
    Kamerán (amin látható hogy szoftveresen lehet segíteni valószínű), meg kelleténél kicsit keményebb kezdőáron kívül nem is nagyon hozott fel más negatívat. Ajánlottba ez mint írták máshol belefér, itt nem :(

    [ Szerkesztve ]

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

  • Ayanlith

    tag

    válasz zsoltek #106 üzenetére

    Igazából attól még, hogy a Huawei-ben kétmagos processzor van, még nem jelenti azt, hogy hasonló a teljesítménye is. A tesztekből kiderül, hogy csaknem kétszer olyan erős az Xperia L-ben lévő hardver, mint a Huawei-ben, ennek ellenére a cikk számomra kicsit azt sugallja, hogy az Xperia L gyakorlatilag csak szolgáltatásaiban tud kiemelkedni a Huawei mögül, mert hardverben aztán nagyon nagy hasonlóság van. Persze, ha olyan tekintetben nézzük, hogy a Huawei y300 is egy gördölékenyen működő, jól összerakott készülék, akkor már lehet alapja az összehasonlításnak. Egyébként én meglehetősen pártolom a Huawei-t, ha az y300-ba 1 GB RAM-ot tettek volna, akkor szinte biztos, hogy az lenne a következő telefonom.

    Egyéb megjegyzés: az idei telefonkínálatból a számomra tetszetős és jó ár/érték arányú készülékek túlnyomó többsége a kevés RAM-on vérzik el.

Új hozzászólás Aktív témák