Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz mrlujoak #149 üzenetére

    Azért használod a védekezés szót, mert ezek szerint te támadsz? Basszus, azt hittem, csak beszélgetünk. ;)

    Lényeg a lényeg, tudom, hogy te nagyon szereted a márkát (egyébként én is), úgyhogy nyugodtan érezheted úgy, hogy ez egy jó eszköz. Én viszont nem gondolom így, sokszor lassú (ez a videón is látszik) és akadozik, elég gyenge az üzemideje, a személyre szabhatósága pedig pontosan nulla, semmit nem lehet variálni, se hátteret, se betűméretet, se színeket, semmit; ez egy okosóránál, ami egyszerre okos és egyszerre egy ruházati kiegészítő, szerintem elfogadhatatlan.

    Ettől függetlenül nem akarlak meggyőzni sem téged, sem a többi tisztelt kollégát, ha nektek szimpatikus ez az eszköz, hát legyen, engem ez egyáltalán nem zavar. Az viszont őszintén szólva egy nagyon picit igen, hogy ezek szerint védekeznem kell, mert van itt pár ember, aki nem ért egyet a véleményként leírt véleményemmel a cikkben. :) Amit egyébként lassan ötvenezerszer kattintottak meg, és ebből a leírtakkal nagyjából fél tucat embernek van problémája, amiket egyébként el is olvastam, végig is gondoltam, de a véleményen nem változott, a SmartWatch 2-t akkor tartanám egy jó eszköznek, ha szoftveresen nagyon megtuningolnák és jelentősen olcsóbb lenne.

    A szerencse az, hogy ezek a változások még megtörténhetnek. :)

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák