Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balika333

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap bementem a debreceni MM-ba, hogy szemrevételezzem a telefont. Ami biztos: nagyon jól néz ki a telefon, ott állt mellette az S4 és olyan kicsinek tűnt. Mint valami játéktelefon. Kézbe véve nagyon tetszett, hogy egy kézzel remekül lehet használni. Könnyen átérem, könnyen lehúzom, visszamegyek. Mini S4 :D Gyorsaságra is szépen teljesített, se egy döccenés, se egy akadás (csak 5 percet használtam, de simán vitt mindent, folyamatosan)

    Igazából a kijelző miatt akartam személyesen megnézni, és vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az egyik ilyen, hogy használtam S4-et, i5-öt, most HTC One, tehát hozzászokott a szemem a retina kijelzőkhöz. Ahhoz, hogy megnézem a Mobilarena oldalát teljes nézetben és nincsenek olvashatatlan részek belenagyítás nélkül! Szóval az S4 mini kijelzője első látásra olyan mintha retina lenne. A kezdőlap, az értesítő sávon nem szúrtam ki pixeleket, pedig elég közelről néztem. Viszont a totalcar és a mobilarena teljes asztali nézetben pixeles nagyon. :( Tudom nagyítsak bele, de egy 100e Ft-os telefontól elvárom, hogy ne kelljen. Nem nagyítóval nézem a telefonokat és nem is 3 centiről, de ha valami éles és kis betűmérettel van, azt látom messzebbről is. DE!! A színei, a háttérvilágítás viszont nagyon ott van.

    Egyelőre még gondolkodom rajta, ha lentebb esik az ára lehet ki fogom próbálni. A One-t jó lenne valami kisebbre cserélni, picit nagy már, viszont a One mini az 1GB RAM-mal szerintem elveri a multitaskingot :O és az nekem fontosabb mint a kijelző!

    Szubjektív vélemény volt, szóval no offense :R

    Samsung Note 22 Ultra

  • balika333

    tag

    válasz Aryes #1002 üzenetére

    De van, a vitrinben bezárva, nehogy piszkáld :DD De ha kéred kinyitják, be is van kapcsolva a telefon

    gabancs Nem azt mondtam, hogy rossz, mert elég szép képe van! Illetve, igen van jobb, de nem sok a különbség. Ezt elismerem. De azért egy picit nagyobb felbontás elfért volna. Ennek ellenére, lehet én is veszek később egyet, mert adja a kompakt méret :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Note 22 Ultra

  • balika333

    tag

    Az iPhone jó telefon. A 4 lassan 3 éves konstrukció. Lassabb, lomhább mint a mostani telefonok. De ettől még jó. Az álomtelefon szerintem enyhe túlzás i4-ről mindenképpen érdemes váltani, sokkal gyorsabb a mini, más élmény. Plusz kipróbálod az androidot, így el tudod dönteni kell-e ez Neked. Ha nem tetszik, majd veszel egy i4S-t vagy i5-t, de adj egy pár hónapot, hogy megszokd és megszeresd az S4 minit.

    Illetve nem azt kérte, hogy döntsünk helyette, hanem csak tanácsot kért. Nem tudom miért kell mindig így reagálni... Viszont vásárlás előtt menj be egy boltba, tapogasd meg, próbáld ki, s ha akkor is tetszik akkor vedd meg. Csalódni biztos nem fogsz, i4 után főleg :))

    Samsung Note 22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák